Autor Wątek: Jak poradzić sobie z "CD Error"?  (Przeczytany 3404 razy)

teddybear69

  • Gość
Jak poradzić sobie z "CD Error"?
« dnia: Czerwiec 19, 2011, 11:09:05 am »
Witam,

w moim kocie niestety nie działa odtwarzacz CD  :(. Chyba w środku zacięta jest płyta, po naciśnięciu na EJECT nic się nie dzieje (nie wydaje nawet odgłosów mocowania się z zaciętą płytką), naciśnięcie na CD pokazuje komunikat "cd error"...

Wolał bym jednak CD w aucie mieć i rozważam możliwości.. I tutaj mam pytanie.. Jak działa zmieniarka (obecnie takiej nie mam) do X-ksa? Ona się montuje w bagażniku i ma swój odrębny napęd? Bo może poprostu zamiast naprawiać swoje zacięte CD tańszą i fajniejszą opcją będzie zapięcie zmieniarki, tymbardziej, że mam na panelu przycisc CDC? Do tego jestem też Ciekaw, czy ona jakoś nie koliduje z DVD z navi które jest w bagażniku?

Pozdrawiam i dzięki za każdą odpowiedź...

 :-A

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: Jak poradzić sobie z "CD Error"?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2011, 22:26:06 pm »
witam.
możesz "dodać" do swojego auta zmieniarkę, będziesz musiał pociągnąć kabelki z bagażnika do radia.
zmieniarka nie koliduje z navi

myślę, że powinieneś wyciągnąć radio i zanieść je do jakiegoś specjalisty, jeżeli ogólnie działa to nie powinien być to jaki większy problem, może się zawiesiło.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Jak poradzić sobie z "CD Error"?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2011, 22:31:37 pm »
tak, mozesz go smialo wlaczyc, jednak nowy urzadzenie muszi byz aktywowany przez komputera. jak tylko podlaczysz
to nie dziala od razu.

co do przypadlosci to odlacz mu na chwile prad, moze sie zresetuje. powodzenia!

robertth

  • Gość
Odp: Jak poradzić sobie z "CD Error"?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2011, 22:52:21 pm »
witam.
możesz "dodać" do swojego auta zmieniarkę, będziesz musiał pociągnąć kabelki z bagażnika do radia.

kabelki już są "pociągnięte" ;)
ale to nie tylko kabelki wystarczą, trzeba jeszcze kilka elementów mieć aby zrobić to jak należy...

tak, mozesz go smialo wlaczyc, jednak nowy urzadzenie muszi byz aktywowany przez komputera. jak tylko podlaczysz to nie dziala od razu.

Święto prawdo!!! tak jest  ;)