Autor Wątek: Światła przeciwmgielne  (Przeczytany 4967 razy)

maciekd

  • Gość
Światła przeciwmgielne
« dnia: Kwiecień 14, 2011, 15:12:42 pm »
Hej,
może moje pytanie wyda się głupie, ale nie wiem jak w swoim dżagjuarze włączyć światła przeciwmgielne. Wczoraj spróbowałem, wcześniej się nawet nie zastanawiałem nad tym, a tu się okazuje, że nie mam pojęcia w jaki sposób. Instrukcja obsługi i schematy w aucie niewiele mi mówią, więc proszę o jakiś łopatologiczny przewodnik.  :-wstyd

Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Światła przeciwmgielne
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2011, 15:20:18 pm »
Witam
Bardzo prosto, najpierw zapalasz światła i jak masz przełącznik w pozycji mijania to pociągasz do siebie. Raz zapalasz przednie światła, drugi raz zapalasz tylnie światło przeciwmgielne. Ot cała filozofia. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2011, 15:27:08 pm wysłana przez natas1 »
X-Type 2.0D 2005

maciekd

  • Gość
Odp: Światła przeciwmgielne
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2011, 17:05:40 pm »
Stokrotne dzięki!  Już próbowałem to pokrętło w dół, do góry, na boki i nic. A nie przyszło mi do głowy, żeby pociągnąć.  :-thank

Artur G.

  • Gość
Odp: Światła przeciwmgielne
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2011, 10:36:01 am »
Oczywiście  nikt się z Ciebie  nie śmieje ... ja  miałem Citroena C15 i nie  wiedziałem  jak włączyć światła, pojechałem  bez.  Dopiero na  parkingu,  metoda  prób i błędów,  siłowo  i delikatnie wpadłem  na  pomysł, że  przełącznik   kierunkowskazów  trzeba  obrócić  od  siebie.   Wszelkie symbole  były  wytarte  i  nie wiedziałem ... ot, taka  ciekawostka.