Autor Wątek: X-type - klima  (Przeczytany 3030 razy)

Trigojunior

  • Gość
X-type - klima
« dnia: Kwiecień 27, 2011, 17:30:33 pm »
Witam,

mam pytanie...czy w X-type 2,0d sprężarka klimatyzacji podejdzie od Mondeo czy muszę szukać tylko od Jaga?

Dzisiaj się dowiedziałem że moja nie chodzi w ogóle...

A może ktoś z Was ma do sprzedania sprężarkę do 2,0d???

Pomocy bo trochę się kot od środka grzeje

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: X-type - klima
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2011, 18:02:13 pm »
witaj, sprezarka nie pasuje od mondeo, ale jest dosc powszechny (w wszystkich x-type-ach jest taki sam)
i z zakupem nie powinno byc problem. producentem jest m.i. era benelux, teamec, hella

nr czesci Jaguara: XR820839, C2S34397, YR8H19D629BA

sprezarke mozna takze zregenerowac.

Trigojunior

  • Gość
Odp: X-type - klima
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2011, 18:10:56 pm »
Na pewno taka sama jest we wszystkich wersjach silnikowych? Jak przeglądałem Allegro to wydawało mi się że są różne...ale nie chcę z drugiej strony się mądrzyć bo nie widziałem jej na oczy...tylko mi sprawdzili w serwisie i nie odpala w ogóle

Artur G.

  • Gość
Odp: X-type - klima
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2011, 21:00:27 pm »
Przyłączam się do pytania, u mnie chyba  tez  nie chodzi  sprężarka,  ale  jeszcze  nie  przejrzałem bezpieczników. Jeśli  wszystkie są  ok, pojadę  po weekendzie do   magika  od  klimatyzacji.
Jest  naklejka o  nabijaniu  równo  dwa  lata  temu,  więc powinna  jeszcze chłodzić. Wentylatory  działają  ok,  przyciski  działają,  ale  nie chłodzi. A  może  jako żółtodziób  coś  źle robię?

Trigojunior

  • Gość
Odp: X-type - klima
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2011, 21:55:04 pm »
Ja byłem dzisiaj...szczelna jest ale sprężarka nawet nie odpala jak ją podłączyli na "krótko"...