Autor Wątek: Jaguar x-type - pytanie przed zakupem  (Przeczytany 2629 razy)

ron.novy

  • Gość
Jaguar x-type - pytanie przed zakupem
« dnia: Lipiec 16, 2012, 13:31:37 pm »
Czesc! Jestem nowy na forum takze witam serdecznie!

Od dluzszego czasu zagladam do was na forum :)
Przejrzałem juz chyba wszystkie działy, żeby dowiedzieć się jak najwiecej o x-type. Mój budżet to 24000zl. Chciałbym kupic x-type z 2001-2002 roku z AWD automat 2,5l albo 3,0. Znam sie tylko w miare na samochodach audi. Jezdzilem a4 b5 w automacie. Byl to dosc wygodny samochod, maloawaryjny. Czytalem juz watek co was wkurza w x-type, ale chcialbym sie dowiedziec bardziej technicznie jak jest z x-type benzyną jesli chodzi o awaryjnosc. Chcialbym kupic ten samochod na minimum 5lat. Wiem ze to moze niestosowne ale jak mozna porownac taki x-type do np. audi a4 b6 jesli chodzi o ceny czesci, awaryjnosc. szczegolnie interesuje mnie wytrzymalosc napedow bo czytalem ze sa problemy z walem a raczej jego lozyskiem itp. Po jakich przebiegach moge spodziewac sie takich usterek? Jak wytrzymaly jest automat i czy jest w miare bezawaryjny przy przebiegach bliskich 200 000km?

Chcialbym kupic auto za max 3 miesiace i juz od 2 miesiecy szukam wszystkiego co sie da w necie zeby miec najlepszy obraz na co zwrocic uwage. Strasznie mi sie podoba ten samochod i marzę o nim juz od dawna, jednak zalezy mi tez na tym zeby nie zbankrutowac bo kupic samochod to jedno a utrzymac to drugie:)

ps. czy przebieg 200 000 dla takiego auta to duzo? Pozdrawiam!

ron.novy

  • Gość
Odp: Jaguar x-type - pytanie przed zakupem
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2012, 19:50:02 pm »
Czy jest ktos to jezdzi x-typem i moze mi cos doradzic? ew. ktos kto ma s-type? jaka jest roznica w jakosci miedzy tymi dwoma modelami?   :-thank

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: Jaguar x-type - pytanie przed zakupem
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2012, 22:58:43 pm »
uzyj szukajki takich tematow bylo kilka poszukaj