Autor Wątek: Nowy XK  (Przeczytany 7554 razy)

micky

  • Gość
Nowy XK
« dnia: Grudzień 27, 2010, 13:01:13 pm »

Przemek

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2011, 17:23:47 pm »
http://www.autoblog.com/2011/01/13/spy-shots-jaguar-xk-facelift-spotted/

Jakaś mocniejsza wersja? XKR-R?

Wydaje mi się ,że auto ma inne lampy z przodu.


khamsin

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2011, 18:34:03 pm »
A co na to wskazuje, że jakaś mocniejsza wersja?
Z tekstu wynika, że silniki 5.0 (czy doładowane czy atmosferyczne) są stosunkowo nowe i można się spodziewać jakiejś "poprawy dynamiki" raczej w nowym zestrojeniu zawieszenia etc. a nie mocniejszych jednostkach napędowych. A skąd to XKR-R?

Inne lampy z przodu... no przecież to face lifting -też napisano o tym wprost! Inne lampy (o ile nie zmieniają wykroju błotników) to najprostsza forma zmiany wyglądu -więc skąd ta uwaga/zdziwienie/odkrycie?
Sorry za źdźbło nonszalncji ale o co Ci chodzi?

TYGRYS3

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2011, 18:47:42 pm »
będzie przypominał i kojarzył się ze wszystkim co porusza się podrogach w 2011 roku ,   :-thumpdown :-thumpdown :-thumpdown
dla mnie nic rewelacyjnego ,może poza wnętrzem ,poczekamy na foto ...  :-V

khamsin

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2011, 23:50:50 pm »
Przede wszystkim to będzie ten sam XK8, trochę przeliftowany więc będzie przypominał i kojarzył się ze wszystkim co porusza się po drogach w 2011 roku dokładnie tak samo jak dotychczas  rewelacyjnego?
Oczywiście nie wiem na pewno ale wydaje mi się, że spodziewać się możemy jedynie drobnej kosmetyki jeśli chodzi o karoserię  :( może to i dobrze?
Mnie osobiście nie podobał się ani XK8 pierwszej generacji -jego uroda była taka... nieco tania i przypominał mi trochę to, co prywatnie nazywam mydelniczką, ani ten obecny, który jest co prawda bardziej charakterny z wyglądu i bardziej zdecydowany ale przy tym brak mu prawdziwego piękna!

Przemek

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2011, 13:49:30 pm »
Sorry za źdźbło nonszalncji ale o co Ci chodzi?

O miłą rozmowę na forum?

A co na to wskazuje, że jakaś mocniejsza wersja?

Wskazuje na to link w pierwszym poście. Po za tym auto ma chyba większy zderzak przedni i spory spojler z tyłu. I nie wydaje mi się ,że to jest lifting zwykłych wersji bo ten był przeprowadzony raptem rok temu.


magic

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2011, 14:19:24 pm »
Sorry za źdźbło nonszalncji ale o co Ci chodzi?

O miłą rozmowę na forum?


Przemek nie przejmuj się ten typ tak ma. Za chwilę pewnie będzie się tłumaczył, a na koniec i tak powie coś w stylu, że nie powinien wogle z Tobą rozmawiać bo nie rozumiesz o co mu chodzi. Ja już dawno przestałem czytać jego posty bo w nich znajdziesz tylko "wiedzę" z wikipedii, zmieszanie z błotem połowy użytkowników oraz lizanie (_!_) starej gwardii.
P.S. Miłą atmosferę na forum napewno znajdziesz pozdrawiam. 

naughtycat23

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2011, 15:19:55 pm »
Magic nie sposób się z tobą nie zgodzić ale jest tak jak napisałeś Ten Typ tak ma i nic na to nie poradzimy więc nie ma się co nakręcać jak chociażby ja to zrobiłem kilka miechów temu i bić głową w ściane szkoda głowy naprawdę  ;)

khamsin

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2011, 23:28:12 pm »
Gratuluję klasy!

Mam 47 lat, motoryzacją interesuję się na poważnie gdzieś od 1981 roku tzn od kiedy zacząłem czytać zagraniczną prasę motoryzacyjną -angielską i niemiecką a potem i amerykańską... wikipedii nie potrzebuję. A jeśli to rzadko!
Kiedyś "któryś z Was" przyczepił się do tego, że przeszkadza mu mój grzecznościowy zwrot -Kolego (pisane z dużej litery) plus nick ponieważ, jak określił -nie jesteśmy żadnymi kolegami!
A teraz -"Ten Typ" w stosunku do mnie -gratuluję klasy panowie!
Rzecz w tym, że nic merytorycznego nie potraficie napisać prócz takich właśnie tekstów jak powyżej...
 Wiem, że wy nie będziecie żałować tego kroku ale tracę ochotę na obecność na tym forum.
 Jestem przyzwyczajony do innej kindersztuby, innych zachowań, innego języka...

magic

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2011, 08:09:10 am »
Gratuluję klasy!

Skończyłem na tym czytać, jak ktoś kto nie ma za grosz klasy może jej gratulować innym chyba że rzeczywiście jej gratulujesz bo cię na nią nie stać. A jeśli to tylko zaczepka ( tak jak prawdopodobnie reszta postu, której nie czytałem) to powiem ci tylko jedno nie atakuj bezpodstawnie innych forumowiczów bo to nie przystoi. Jak będziesz podążać wedle tej wskazówki będziesz mógł gratulować klasy i sobie.

naughtycat23

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2011, 09:34:51 am »
Khamsin już ci kiedyś napisałem coś na temat Twoich wywodów o wszystkim i o niczym widzę że jako osoba o wielkim mniemaniu na swój temat nie wyciągasz żadnych wniosków co do swojego idiotycznego zachowania.
Kolejna osoba zwraca uwagę na głupkowate teksty od których bije zarozumiałością i nadal nic się nie zmienia.
Klasy nie Masz za grosz a ja tylko napiszę na koniec że nikt nie czepiał się zwrotu kolego chodziło o fakt nieuznawania przez Ciebie opini innej niż Twoja gdzie z wypowiedzi wynikało że jesteś najmądrzejszą osobą na świecie a wszyscy którzy się z tą opinią nie zgadzają to idioci.

Rzecz w tym że ty również nie potrafisz napisać nic merytorycznego prócz pieprze....... na te te same tematy bez końca przy niezliczonej ilości powtórzeń tematów i wątków żałosne !!!!!!!

Także Wielki teoretyku wiedzy czytanej proponuję wykorzystać swoją wydumaną klasę do przemyśleń na temat swojego postępowania albo to czas na powrót do klubu zarozumialców gdzie każdy każdego traktuje jak idiotę !!!!!!!

Rob_W

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2011, 09:54:42 am »
I tak oto kolejna dyskusja poza pierwszym postem nadaje się do śmietnika - plizz - wyluzujcie!

khamsin

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 20, 2011, 12:37:35 pm »
Sorry za źdźbło nonszalncji ale o co Ci chodzi?
O miłą rozmowę na forum?
A co na to wskazuje, że jakaś mocniejsza wersja?

Wskazuje na to link w pierwszym poście. Po za tym auto ma chyba większy zderzak przedni i spory spojler z tyłu. I nie wydaje mi się ,że to jest lifting zwykłych wersji bo ten był przeprowadzony raptem rok temu.

To, że ktoś wkleił link to jedno a to, że... jeżeli czerpiesz wiedzę z autokrata.pl i bierzesz ją za dobrą monetę to... nie jest to najlepsze źródło wiedzy o czymkolwiek a napewno nie o samochodach -to taka szczera rada.
Wyjaśniłeś pokrótce o co Ci chodziło, ok. Nie zauważyłem aby moje słowa były niegrzeczne choć nie do końca "przylizywały" Twój punkt spojrzenia, chyba mam do tego prawo? Wiem coś na temat Jaguarów co udowodniłem tu nie raz bo te 566 bodajże posty, które przepadły dotyczyły wyłącznie samochodów a nie "off topic'ów" typu coś na polepszenie humoru etc.
Masz prawo nie wpisywać do swego konta ani wieku ani żadnych innych danych ale... to też nie jest w porządku -bo Ty wiesz z kim masz do czynienia.
Rozumiem, że moje słowa Cię ubodły i... w takim układzie przepraszam. Nie chciałem tego a raczej dać wyraz temu, że nie bardzo widzę logiki w Twoim poście i... zadałem parę pytań. To wszystko.

khamsin

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 20, 2011, 12:50:59 pm »
Khamsin już ci kiedyś napisałem coś na temat Twoich wywodów o wszystkim i o niczym widzę że jako osoba o wielkim mniemaniu na swój temat nie wyciągasz żadnych wniosków co do swojego idiotycznego zachowania.Także Wielki teoretyku wiedzy czytanej proponuję wykorzystać swoją wydumaną klasę do przemyśleń na temat swojego postępowania albo to czas na powrót do klubu zarozumialców gdzie każdy każdego traktuje jak idiotę !!!!!!!

Przecież sam pokazujesz pisząc, to kim jesteś.
Naprawdę tego nie dostrzegasz?
Nie widzisz, że zwyczajnie brak Ci klasy?
 Rzeczywiście powtarza się sytuacja. Zaatakowałeś mnie w niewybredny sposób -jak to się ma do tego co ja napisałem? Czy u mnie znajdziesz takie słowa? Co Ty wyprawiasz? Jak możesz? Na co Ty sobie pozwalasz?
Powtórzę... może masz awersję do wiedzy czytanej (ja wstydziłbym się do tego przyznać nawet pośrednio) ale ja jestem z niej dumny. Czasem coś tam "strzelę" w poczuciu "świadomości swej wiedzy" ale to się od czasu do czasu zdarzało i zdarza tym co mają coś konkretnie i na temat do powiedzenia -nie jestem jedyny!
I tak jak kiedyś... ponownie przyznam się teraz do tego, że jeśli moje słowa zabrzmiały "bodząco" to ja konkretnego adresata przepraszam.
A Ty?
W takim oto świetle stajesz. Napastliwy, pełen inwektyw a merytoryki tyle co kot napłakał...
Piszę to specjalnie, otwarcie aby forumowicze (komu się zechce) mogli się przyjrzeć kto, jak i jakim językiem operuje.

robek1965

  • Gość
Odp: Nowy XK
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 25, 2011, 14:35:25 pm »