| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Telefon po niemiecku
Zaczęty przez kondzio0141 |
1 Odpowiedzi
2.560 Wyświetleń |
wysłana przez kondzio0141 |
|
|
OBD czy eOBD
Zaczęty przez taxmar |
0 Odpowiedzi
2.560 Wyświetleń |
wysłana przez taxmar |
|
|
Wymiana linki otwierania maski
Zaczęty przez Miles2503 |
2 Odpowiedzi
2.563 Wyświetleń |
wysłana przez Miles2503 |
|
|
zmiana oleju x type
Zaczęty przez snajperro84 |
2 Odpowiedzi
2.565 Wyświetleń |
wysłana przez snajperro84 |
|
|
Nakładki na progi
Zaczęty przez denver69 |
0 Odpowiedzi
2.567 Wyświetleń |
wysłana przez denver69 |
|
|
Czujnik spalania stukowego zamiennik denso - opinie
Zaczęty przez Chawka |
1 Odpowiedzi
2.568 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
Co to za wtyczka?
Zaczęty przez bodi |
1 Odpowiedzi
2.569 Wyświetleń |
wysłana przez Math |
|
|
usterka wspomagania
Zaczęty przez snajperro84 |
1 Odpowiedzi
2.569 Wyświetleń |
wysłana przez snajperro84 |
|
|
Radio szumi
Zaczęty przez LordBaltimore |
4 Odpowiedzi
2.570 Wyświetleń |
wysłana przez mlokon |
|
|
ciśnienia oleju w teście na wyświetlaczu
Zaczęty przez Sebastian |
0 Odpowiedzi
2.571 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian |
|
|
Spasowanie airbaga kierowcy w 2003
Zaczęty przez eitb91 |
3 Odpowiedzi
2.573 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Zaślepki w dachu - sedan
Zaczęty przez ss8 |
0 Odpowiedzi
2.573 Wyświetleń |
wysłana przez ss8 |
|
|
Brak nawiewu oraz klimy
Zaczęty przez Justbeready |
1 Odpowiedzi
2.573 Wyświetleń |
wysłana przez Black-Foxx |
|
|
Wymiana przełącznika świateł na wersję rozbudowaną
Zaczęty przez CrC |
1 Odpowiedzi
2.574 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
Kilka pytań odnośnie Jaguara X-Type
Zaczęty przez Khrystal |
1 Odpowiedzi
2.575 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
Podcisnienie
Zaczęty przez Fighter8888 |
1 Odpowiedzi
2.579 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
Czarny ekran w nawigacji x-type
Zaczęty przez KATklama |
2 Odpowiedzi
2.579 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
1 Odpowiedzi
2.579 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
|
4 Odpowiedzi
2.580 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
|
X-type panewki a wymiana
Zaczęty przez Sebastian_XT |
1 Odpowiedzi
2.580 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Ekran dotykowy
Zaczęty przez sztandi7 |
2 Odpowiedzi
2.583 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Problem ze wstecznym
Zaczęty przez Bazylizx-type |
1 Odpowiedzi
2.583 Wyświetleń |
wysłana przez sznyro |
|
|
takie dziwne łuuuu w kole tylnym
Zaczęty przez tarnawianin |
0 Odpowiedzi
2.584 Wyświetleń |
wysłana przez tarnawianin |
|
|
Jakie wtryski X-TYPE 2.0D
Zaczęty przez Ukcio |
4 Odpowiedzi
2.585 Wyświetleń |
wysłana przez eMWu |
|
|
Wymiana czujnika temperatury głowicy
Zaczęty przez Miles2503 |
1 Odpowiedzi
2.585 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta