| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
1 Odpowiedzi
3.608 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
|
Jak to jest z tymi łącznikami
Zaczęty przez Bedek |
1 Odpowiedzi
3.491 Wyświetleń |
wysłana przez bosniak |
|
|
lozyska
Zaczęty przez lzembold |
1 Odpowiedzi
3.544 Wyświetleń |
wysłana przez lzembold |
|
|
2.5 v6 cewka zapłonowa - jaka?
Zaczęty przez erer777 |
1 Odpowiedzi
3.104 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
wskazówki :)
Zaczęty przez kubasdz1 |
1 Odpowiedzi
3.190 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Czy to objawe baterii w kluczyku ?? wymiana ?
Zaczęty przez monteki |
1 Odpowiedzi
3.246 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Żaróweczki
Zaczęty przez Ikar1964 |
1 Odpowiedzi
3.359 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
regulacja zaworów w x-type 2,5
Zaczęty przez grym |
1 Odpowiedzi
3.699 Wyświetleń |
wysłana przez strawinski |
|
|
Kluczyk - słaby zasięg
Zaczęty przez Jaguar__Club |
1 Odpowiedzi
2.401 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
DVD nawigacji
Zaczęty przez krugerro |
1 Odpowiedzi
2.349 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Płyn od wspomagania
Zaczęty przez andrew140785 |
1 Odpowiedzi
3.500 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
X-type usa: przestrojenie radia
Zaczęty przez pawelslowiakowski |
1 Odpowiedzi
4.789 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
Olej do przedniego "dyfa"
Zaczęty przez Bedek |
1 Odpowiedzi
3.183 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Wspólne podzespoły X-Type - Mondeo
Zaczęty przez insssane |
1 Odpowiedzi
3.677 Wyświetleń |
wysłana przez Choina |
|
|
Jak to jest z tym P0191 ??
Zaczęty przez sztandi7 |
1 Odpowiedzi
2.507 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Jakie radio 7 cali do X-type`a ?
Zaczęty przez Paulo99 |
1 Odpowiedzi
2.366 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
zaślepki spryskiwaczy
Zaczęty przez mirekb01 |
1 Odpowiedzi
3.242 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Chlapacze X-Type - Ktoś posiada?
Zaczęty przez Sonix |
1 Odpowiedzi
3.311 Wyświetleń |
wysłana przez TYGRYS3 |
|
|
bezpiecznik odpowiadajacy za oswietlenie samochodu w srodku
Zaczęty przez Bullteriersfan |
1 Odpowiedzi
3.953 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
1 Odpowiedzi
2.468 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
|
dziwny zbiornik płynu do spyskiwaczy
Zaczęty przez ktr |
1 Odpowiedzi
3.450 Wyświetleń |
wysłana przez jarkrzy1 |
|
|
1 Odpowiedzi
2.286 Wyświetleń |
wysłana przez Marioicek |
|
|
|
1 Odpowiedzi
2.509 Wyświetleń |
wysłana przez MicGin |
|
|
|
Gdzie znajduje sie termostat Jaguar x-type 2.1 v6
Zaczęty przez Jaguar1 |
1 Odpowiedzi
3.047 Wyświetleń |
wysłana przez cyberda |
|
|
Luz na maglownicy
Zaczęty przez bbartass |
1 Odpowiedzi
2.792 Wyświetleń |
wysłana przez bbartass |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta