Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Problem ze wstecznym
Zaczęty przez Bazylizx-type |
1 Odpowiedzi
2.585 Wyświetleń |
wysłana przez sznyro |
|
|
X-type 2,5 LPG brak mocy, p1647
Zaczęty przez bayerische |
3 Odpowiedzi
4.050 Wyświetleń |
wysłana przez filar12 |
|
|
x- tape informacja na komputerze
Zaczęty przez Baska0412 |
2 Odpowiedzi
3.576 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
4 Odpowiedzi
2.581 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
|
czy drzwi z wersjii saloon bedą pasować do estate?
Zaczęty przez bartnik |
2 Odpowiedzi
3.446 Wyświetleń |
wysłana przez bartnik |
|
|
Identyfikacja tulejek tylnego zawieszenia
Zaczęty przez bartnik |
3 Odpowiedzi
2.988 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
7 Odpowiedzi
5.772 Wyświetleń |
wysłana przez discus9 |
|
|
|
X type 2.0 diesel błędy P1211 P0251, polecie serwis
Zaczęty przez Barthezz |
5 Odpowiedzi
5.174 Wyświetleń |
wysłana przez niewaskieauto |
|
|
Czujnik ciśnienia oleju
Zaczęty przez Barthezz |
0 Odpowiedzi
2.289 Wyświetleń |
wysłana przez Barthezz |
|
|
Otwarcie maski
Zaczęty przez Barthezz |
6 Odpowiedzi
4.800 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
Spinki mocowanie osłony silnika "podłogi"
Zaczęty przez Barthezz |
0 Odpowiedzi
2.246 Wyświetleń |
wysłana przez Barthezz |
|
|
alarm w x-type
Zaczęty przez Bartek_NE |
5 Odpowiedzi
6.822 Wyświetleń |
wysłana przez Marcelek07 |
|
|
Zawieszenie-pływa-a może tylko zbieżność
Zaczęty przez Bartekb74 |
7 Odpowiedzi
5.576 Wyświetleń |
wysłana przez Bartekb74 |
|
|
Różne pytania
Zaczęty przez Bartekb74 |
6 Odpowiedzi
5.681 Wyświetleń |
wysłana przez Bartekb74 |
|
|
Wrocław-podpiąć pod komputer-gdzie znają się na Jagach.
Zaczęty przez Bartekb74 |
3 Odpowiedzi
3.797 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Kierunek -przód-żarówka??
Zaczęty przez Bartekb74 |
3 Odpowiedzi
2.867 Wyświetleń |
wysłana przez Bartekb74 |
|
|
Świece żarowe 2,5L 196 Katalizator jak sprawdzić?
Zaczęty przez Bartekb74 |
4 Odpowiedzi
3.081 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Katalizator-cena-gdzie kupić?
Zaczęty przez Bartekb74 |
4 Odpowiedzi
3.955 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Jak policzyć która to cewka??
Zaczęty przez Bartekb74 |
7 Odpowiedzi
4.152 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Brak cisnienia dwa cylindry
Zaczęty przez Bartekb74 |
11 Odpowiedzi
4.848 Wyświetleń |
wysłana przez Szwagier |
|
|
Super pomocne forum. Zawieszenie przód tył.
Zaczęty przez Bartekb74 |
6 Odpowiedzi
5.830 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
24 Odpowiedzi
11.766 Wyświetleń |
wysłana przez toomas |
|
|
|
Felgi i opony przy obniżeniu?
Zaczęty przez Bartek91 |
0 Odpowiedzi
2.440 Wyświetleń |
wysłana przez Bartek91 |
|
|
Swap na V8
Zaczęty przez Bartek91 |
8 Odpowiedzi
3.906 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
X type 3.0 Tempomat nicht verfuegbar
Zaczęty przez Bartek01 |
1 Odpowiedzi
2.374 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta