| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
Czy ktoś z was "nabijał" klimatyzacje???
Zaczęty przez lucas.lp |
14 Odpowiedzi
10.279 Wyświetleń |
wysłana przez Marlon |
|
|
powazny problem przed zakupem X-Type
Zaczęty przez psychop |
6 Odpowiedzi
5.638 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Czy wymiana sondy lambda jest prościutka?
Zaczęty przez lucas.lp |
1 Odpowiedzi
3.171 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
tylna kanapa
Zaczęty przez koczis |
1 Odpowiedzi
3.634 Wyświetleń |
wysłana przez misiakpysiak2 |
|
|
Regulacja poziomu benzyny w dysku 2.2 combi
Zaczęty przez jaguartaty |
3 Odpowiedzi
3.769 Wyświetleń |
wysłana przez jaguartaty |
|
|
Problem z Jaguarem
Zaczęty przez camper |
6 Odpowiedzi
4.301 Wyświetleń |
wysłana przez koczis |
|
|
Szukam kontaktu z właścicielem X-Typa z navi denso z Dolnego Śląska
Zaczęty przez patron |
4 Odpowiedzi
7.318 Wyświetleń |
wysłana przez Teo2345 |
|
|
19 Odpowiedzi
10.854 Wyświetleń |
wysłana przez adas69 |
|
|
|
ciekawostka
Zaczęty przez tomek8981 |
4 Odpowiedzi
5.209 Wyświetleń |
wysłana przez tomek8981 |
|
|
16 Odpowiedzi
9.770 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
|
Pas przedni x type
Zaczęty przez Michal3k22 |
4 Odpowiedzi
3.508 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
X-Type 2006 r. - model 04-06 czy 06-10
Zaczęty przez Cezary_D |
5 Odpowiedzi
4.403 Wyświetleń |
wysłana przez Trigojunior |
|
|
Listwy podszybia
Zaczęty przez vivaldi |
10 Odpowiedzi
5.688 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Panewka 2.0 V6 2003
Zaczęty przez x-type01 |
3 Odpowiedzi
4.112 Wyświetleń |
wysłana przez moryc25 |
|
|
Zmiana biegów
Zaczęty przez koczis |
1 Odpowiedzi
3.172 Wyświetleń |
wysłana przez Sebastian X |
|
|
jaki olej do silnika jest lepszy...?
Zaczęty przez zp_west |
3 Odpowiedzi
4.134 Wyświetleń |
wysłana przez troy |
|
|
Problem z uruchomieniem X'a. Elektryka?
Zaczęty przez deg |
4 Odpowiedzi
6.159 Wyświetleń |
wysłana przez deg |
|
|
lampka wewnątrz nie gaśnie
Zaczęty przez azshubert |
2 Odpowiedzi
3.813 Wyświetleń |
wysłana przez azshubert |
|
|
Czemu brak prądu w gnieździe- zapalniczce?
Zaczęty przez lucas.lp |
2 Odpowiedzi
3.754 Wyświetleń |
wysłana przez Griszaa |
|
|
termostat 2,5
Zaczęty przez tomek8981 |
1 Odpowiedzi
3.462 Wyświetleń |
wysłana przez total |
|
|
8 Odpowiedzi
5.052 Wyświetleń |
wysłana przez RedOctober |
|
|
|
elektrisch probleem???
Zaczęty przez Riordon |
2 Odpowiedzi
4.008 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
1 Odpowiedzi
3.612 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
|
dzwina sprawa zegary zdechły
Zaczęty przez pablo |
8 Odpowiedzi
4.720 Wyświetleń |
wysłana przez pablo |
|
|
Wymiana oleju. Ile litrów 2.5 v6 2003 ???
Zaczęty przez lucas.lp |
3 Odpowiedzi
3.431 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta