| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
kratki nawiewu
Zaczęty przez BlackV6 |
0 Odpowiedzi
3.465 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Otwory do bagażnika bazowego. HELP!!!
Zaczęty przez Looki78 |
0 Odpowiedzi
4.487 Wyświetleń |
wysłana przez Looki78 |
|
|
Sterowanie Audio z Dotykowego ekranu
Zaczęty przez Allanos |
0 Odpowiedzi
3.632 Wyświetleń |
wysłana przez Allanos |
|
|
Wymiana paska wieloklinowego i poduszki silnika(P)
Zaczęty przez dedel |
0 Odpowiedzi
4.456 Wyświetleń |
wysłana przez dedel |
|
|
oleje w skrzyni i moście
Zaczęty przez mercii |
0 Odpowiedzi
3.887 Wyświetleń |
wysłana przez mercii |
|
|
czujnik stukowy
Zaczęty przez Pablos |
0 Odpowiedzi
3.486 Wyświetleń |
wysłana przez Pablos |
|
|
cup holder
Zaczęty przez tomek8981 |
0 Odpowiedzi
3.466 Wyświetleń |
wysłana przez tomek8981 |
|
|
Pomocy!!! pasek alternatora x-type 2.2D
Zaczęty przez oktawian99 |
0 Odpowiedzi
3.787 Wyświetleń |
wysłana przez oktawian99 |
|
|
Pompa w zbiorniku
Zaczęty przez zadek07 |
0 Odpowiedzi
4.056 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
STUKI W PRZENIESIENIU NAPEDU
Zaczęty przez BRAWET |
0 Odpowiedzi
6.732 Wyświetleń |
wysłana przez BRAWET |
|
|
x-type crashtest video
Zaczęty przez kogutki |
0 Odpowiedzi
6.858 Wyświetleń |
wysłana przez kogutki |
|
|
Program komputerowy
Zaczęty przez wiadereczko |
0 Odpowiedzi
4.791 Wyświetleń |
wysłana przez wiadereczko |
|
|
Czy ktoś w wawie i okolicach ma X'a lub S'a z Premium Sound System (>=2004)?
Zaczęty przez Rob_W |
0 Odpowiedzi
4.212 Wyświetleń |
wysłana przez Rob_W |
|
|
Zlamal mi sie klamka otwierania klapy przedniej w x typie
Zaczęty przez marek01011 |
0 Odpowiedzi
4.420 Wyświetleń |
wysłana przez marek01011 |
|
|
Gumy stabilizatora przednie
Zaczęty przez zadek07 |
0 Odpowiedzi
4.510 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
0 Odpowiedzi
2.890 Wyświetleń |
wysłana przez lucas.lp |
|
|
|
Wymiana żarówek w slonecznikach pomocy
Zaczęty przez Bullteriersfan |
0 Odpowiedzi
3.653 Wyświetleń |
wysłana przez Bullteriersfan |
|
|
radio CD do navi X-type 3.0
Zaczęty przez mirekb01 |
0 Odpowiedzi
3.763 Wyświetleń |
wysłana przez mirekb01 |
|
|
Napinacz paska wieloklinowego / osprzętu 2.0D.
Zaczęty przez eMWuGSM |
0 Odpowiedzi
3.576 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
ograniczenie obrotow
Zaczęty przez artleks |
0 Odpowiedzi
4.986 Wyświetleń |
wysłana przez artleks |
|
|
JAK? instalacja wzmacniacza i dodatkowego głośnika do standardowego nagośnienia
Zaczęty przez anticrux |
0 Odpowiedzi
3.755 Wyświetleń |
wysłana przez anticrux |
|
|
Zagadka
Zaczęty przez daniel#123456 |
0 Odpowiedzi
3.044 Wyświetleń |
wysłana przez daniel#123456 |
|
|
Uszczelka filtra przeciwpyłkowego
Zaczęty przez andrew140785 |
0 Odpowiedzi
3.786 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
Termostaty
Zaczęty przez Bullteriersfan |
0 Odpowiedzi
3.622 Wyświetleń |
wysłana przez Bullteriersfan |
|
|
Maksymalna szerokość tylnej felgi
Zaczęty przez KratekPL |
0 Odpowiedzi
5.449 Wyświetleń |
wysłana przez KratekPL |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta