| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
|
|
4 Odpowiedzi
2.581 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
|
Wolne obroty a jazda na tzw. luzie 2.0 diesel/manual
Zaczęty przez werdew |
7 Odpowiedzi
3.218 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
Pilot przestał nagle działać, wymiana baterii nie pomogła, x-type
Zaczęty przez ktr |
7 Odpowiedzi
5.159 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
Trójnik (?) układ chłodzenia - kupię
Zaczęty przez scyzor |
0 Odpowiedzi
2.157 Wyświetleń |
wysłana przez scyzor |
|
|
zadrapania, rysy na schowku
Zaczęty przez miron |
1 Odpowiedzi
2.213 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
|
|
Sterowanie lusterek
Zaczęty przez denver69 |
2 Odpowiedzi
2.503 Wyświetleń |
wysłana przez denver69 |
|
|
22 Odpowiedzi
13.165 Wyświetleń |
wysłana przez thc87 |
|
|
|
Dziwne gwizdy przy przyśpieszaniu i zwalnianiu
Zaczęty przez Spatryk |
5 Odpowiedzi
3.281 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
Błąd przepustnicy 2.5 manual
Zaczęty przez Damian-str |
1 Odpowiedzi
2.247 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Problem ze zdejmowaniem podsufitki
Zaczęty przez Ziem0 |
0 Odpowiedzi
2.193 Wyświetleń |
wysłana przez Ziem0 |
|
|
obroty tylko do 2/3 tyś
Zaczęty przez Jaca1205 |
8 Odpowiedzi
3.231 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Wyciek płynu chłodniczego
Zaczęty przez LordBaltimore |
1 Odpowiedzi
2.257 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
Poziom płynu chłodniczego
Zaczęty przez dathangel4 |
1 Odpowiedzi
2.375 Wyświetleń |
wysłana przez peter1801 |
|
|
Gearbox system fault, nie odpala
Zaczęty przez X type 3.0 v6 |
9 Odpowiedzi
5.247 Wyświetleń |
wysłana przez patryk_x-type |
|
|
X type- problem z centralnym zamkiem
Zaczęty przez swirus9 |
6 Odpowiedzi
5.294 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
22 Odpowiedzi
6.293 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
|
Krzynia biegów - podmianka/olej
Zaczęty przez werdew |
0 Odpowiedzi
2.389 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
Ogrzewana elektryczna przednia szyba.
Zaczęty przez werdew |
6 Odpowiedzi
3.160 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
Swap 2.0D na 2.2D - "zady i walety" Pytania.
Zaczęty przez werdew |
4 Odpowiedzi
3.375 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
Webasto silnika w Jagu??
Zaczęty przez werdew |
9 Odpowiedzi
5.186 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
Nie odpala x type 2.0
Zaczęty przez Lorbi |
5 Odpowiedzi
3.893 Wyświetleń |
wysłana przez eMWu |
|
|
20 Odpowiedzi
13.245 Wyświetleń |
wysłana przez werdew |
|
|
|
Awaria Skrzyni Automat X-TYPE 2.5 V6
Zaczęty przez Waqel |
2 Odpowiedzi
3.180 Wyświetleń |
wysłana przez Waqel |
|
|
2 Odpowiedzi
2.615 Wyświetleń |
wysłana przez Zbyszek__ |
|
|
|
Szukam silnika do X-type V6 3.0
Zaczęty przez Anathan76 |
0 Odpowiedzi
2.271 Wyświetleń |
wysłana przez Anathan76 |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta