Autor Wątek: Warszawa warsztaty  (Przeczytany 55668 razy)

Henry Ben

  • Gość
Warszawa warsztaty
« dnia: Styczeń 25, 2008, 19:40:22 pm »
dla Warszawiaków i z okolicy polecam warsztat

JAGCAR
tel. 501543276, 509 245 673
ul. Brygadzistów 21

pozdrawiam

rafi

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2008, 18:39:13 pm »
Szkoda ze na maile nie odpisuja.

hubal

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2008, 21:25:51 pm »
Biorąc pod uwagę ilość jagów, jakie mają do dopieszczenia wcale się nie dziwię. Chyba musieliby zrezygnować z życia osobistego, żeby na mejle odpowiedzieć. Wystarczy im chyba codzienna ilość telefonów by skutecznie przerywać im pracę. Osobiście również polecam ten warsztat, jeśli już dłużej nie chcecie widzieć rozbieganych oczu dotychczasowego mechanika kombinującego na czym by tu przyciąć kaskę. Ja po złych doświadczeniach kilku lat w końcu tu trafiłem, czego i innym życzę.

rafi

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2008, 09:15:44 am »
To niech nie podaja do siebie maila,jako forme jednego z kontaktow z nimi.
Przez 2 tyg. nie maja czasu odpowiedziec,no moze bardzo zajeci sa ;)

Kozub

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2008, 10:27:34 am »
Pomóżcie :(
Gdzie w stolicy mogę oddać swojego jaga do warsztatu na przegląd typu wymiana oleju, zerknięcie do centralnego zamka i co trzeba ewentualnie wymienić...ogólne sprawdzenie i doszykowanie do jazdy po nowym zakupie? Oczywiście za rozsądne pieniądze i solidnie:) pozdrawiam i liczę na pomoc :-K

ja$

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2008, 10:34:16 am »
na ul Brygadzistów 21 :-V :-V

Kozub

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2008, 12:57:42 pm »
Wielkie dzięki  :-R
Pedzę się poumawiać na wizytę u doktorka :-A :)

grand1

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2008, 12:51:54 pm »
jak kto szuka dobrego warsztatu w okolicach Janek  warszawskich,Raszyna itp to polecam AUTO-LUX UL. POŁUDNIOWA 15;W-wa- Raszyn  tylko mechanika ale facet zna sie na rzeczy i ma rozsądne ceny dobre narzedzia co świadczy o profesjonalnym wrecz pacjonackim podejściu podam jeszcze nr 720 30 00 lub 793 362 161 :-10points     

kociorek

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2009, 13:23:34 pm »
Byłem w tych Babicach (teraz tam JAGCAR), zrobili mi wstępny przegląd elegancko, a jakże , z wydrukami i wyceną. Póki co jednak skorzystałem z innej oferty i polecam. Dwóch przemiłych panów, niestarych i widać znających kota. Sympatyczni, rzetelni i dbający o klienta.  :-zaPodaję telefon 601 338 619
Polecam, pozdrawiam i życzę jaK NAJRZADSZYCH WIZYT W WARSZTACIE !

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 21, 2009, 14:51:18 pm »
kociorek a podziel sie jeszcze z inforamcja ile placiles za wyceny przez jag-car i kim sa te tajemniczy
panowie ktorych tak goraco polecasz  :)

krzysko

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 13, 2009, 14:56:06 pm »
Dzięki przypadkiem spotkanemu wałaścicielowi Jaga trafiłem do świetnego warsztatu na okęciu - czysto, miło, bardzo fachowo, tanio i szybko. Po pierwszej wizycie jestem zachwycony.
Ulica Centralna 2 (równoległa do Al. Krakowskiej na wysokości stacji BP). Tel. 224990313. POLECAM!

kociorek

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 29, 2009, 14:03:03 pm »
Aj, nie było mnie tu dawno ! Kogutki, o ile pamiętam to było 300pln. A o tych  "tajemniczych "panach to info się zmienia: otóż jest już tylko jeden, rozeszli się. Ale polecenie zostaje ! Rzecz jest w Warszawie na ulicy Szarej.
Pozdrawiam wszystkich! Kto na zlocie będzie z tym będzie okazja i przyjemność zaznajomić się osobiście
 :-tylko

Offline Yoohas

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.278
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 23, 2009, 10:40:35 am »
Czołem.

To i ja się dołączam.

Za Waszą namową (pośrednią) zostawiłem mojego drapieżnika w warsztacie na ul. Szarej.

Miło, można pogawędzić. Do tego fantastyczny kontakt telefoniczny - pan się pytał o każdy ruch przy moim aucie......rewelacja.

No i ceny - normalne - to znaczy jak dla innych aut, bez podatku Jaguarowskiego.

Na 100% polecam. Nie wiem jak jest przy większej robocie (bo warsztat mały i jeszcze ubogo wyposażony) ale jestem zadowolony.
Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.

kociorek

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2009, 23:08:23 pm »
 :-R Yoohas, nawet nie wiesz, jak się cieszę , że potwierdzasz moje info !
Szkoda, że się panowie rozstali, bo przerobowość gwałtownie zmalała... Teraz  chłopak ma większą robotę, reanimacje-rekonstrukcję  JAGa '82, więc i nie będzie można skorzystać z usług, tym bardziej, że pora nie po temu, by coś pod chmurka drobnego na prędce zrobić.
To tyle o nim, znaczy Panu Andrzeju. Teraz co inne ale bardzo ważne !!!
Otóż istnieje taka firma w Warszawie na ul. Bokserskiej, nazywa się MORGAN.
UNIKAĆ JAK OGNIA.
Przynajmniej mnie potraktowano po złodziejsku
A jak się stało - opowiem.
Historia jest nieco przydługa ale pouczająca. Otóż w moim aucie nie działał system nawiewu. NIezależnie od nastaw sterowania na szybę, nogi i z tablicy nawiew był zimny, na tył kabiny- gorący. Na forum nikt mi nic nie umiał doradzić, został warsztat. Z polecenia  pojechałem na Bokserską do Morgana. POwiedziałem co i jak, usłyszałem "ależ oczywiście zrobimy". Minęło 9(!) dni bo w międzyczasie podobno ściągali dokumentację wentylacji w JAG-u. W końcu - mam diagnozę!"trzeba kupić i wymienić moduł sterujący (600-700pln) oraz panel sterujący (1200-1300pln) to wtedy będzie można zrobić. Ponieważ klimę miałem zrobioną (chwała Bogu gdzie indziej, solidnie i rzetelnie za niewygórowaną kasę) zdecydowałem, że nie będę  przynajmniej na razie szukał, kupował i wymieniał. Proszę o rachunek  600 złotych!!! Pytam - za co? odpowiedź "no, dokumentacja, diagnoza,  a że pan ZAKAZAŁ (!)kontynuacji... ( rozumiem , że za karę..)
Nie miałem podstaw, by kwestionować, w końcu demontaż, montaż, diagnoza itd.....
Ale coś mi nie dawało spokoju i pojechałem gdzie indziej. Czas trwania: jednego dnia podstawione auto o14-ej, na drugi dzień odbiór o 12-ej. Co było? Oberwana kierownica powietrza, wpadła do kanałów i blokowała jakikolwiek ruch pozostałych.KOSZT NAPRAWY -400 ZŁ, WSZYSTKO DZIAŁA ZGODNIE Z PROJEKTEM a dodatkowo mam wymienione żarówki oświetlenia  deski, bo już były spalone bądź czarne. Ale żeby to stwierdzić i naprawić trzeba było  najpierw zdemontować, czego złodziej oszust i łobuz z Bokserkiej nie pofatygował się zrobić a przetrzymawszy auto 9 dni WYŁUDZIŁ I UKRADŁ MI 600 ZŁOTYCH ! MIJAJCIE JAK ZARAZĘ  :-A :-A :-tylko!!!

macho

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 25, 2009, 16:04:21 pm »
Zanotowane :-super
Cwaniaczków jest teraz jak grzybów po deszczu :-cry