Autor Wątek: Uszanowanie  (Przeczytany 2623 razy)

scare

  • Gość
Uszanowanie
« dnia: Lipiec 09, 2008, 22:24:50 pm »
Witam miłośników drapieżnych kotów!

Ciesze się bardzo, że mogę dołączyć do grona miłośników Jaga (chyba każdy, kto raz go spróbował zostanie z nimi na zawsze, badz będzie wracał jeśli tylko nadarzy się okazja).

Obecnie nie mam kota na stanie, niestety polskie realia nie pozwalaja studentowi na taki luksus, ale mam już za sobą przygodę z pierwszą serią '70 piękny biały kolor z przebiegiem 30 tyś km. Niestety miałem go jeszcze w czasie zanim samochody sznurem do polski wjeżdżały i przepisy były bardziej restrykcyjne co w połaczeniu z wprowadzeniem mnie w błąd przez celników (że niby potrzebuję nimieckie opinie rzeczoznawców przed przywozem przedstawić polskim urzędnikom, o oni zadecydują czy taki zabytek może odrę przekroczyć + jeszcze inne pierdoły, które odpowiednio mnie zniechęciły) zaowocowało iż kocura sprzedałem jak sie okazało do Krakowa (rzut beretem ode mnie - jestem z Jaworzna) i gość przewiózł go bez problemu do kraju (mam nadzieję że odpowiednio go traktuje). I tyle po moim pierwszym Jagu.

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, miłość do kotów trwa nadal, a pielęgnować ja może dzięki pewnemu warsztatowi, w którym to średnio 2/3 nowe sztuki dziennie na inspekcje przybywają, a niektóre zostają na zawsze.

Dlatego też, jeśli ktoś byłby zainteresowany mam do załatwienia naprawdę multum części, ale od tego zapewne jest odpowiedni dział, w którym skrobnę parę słów.

 :-K
P.

PS.
HONDY też są fajne ;)




Batman

  • Gość
Odp: Uszanowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2008, 23:30:11 pm »
Witaj w Naszych skromnych progach

Offline G@briel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 148
Odp: Uszanowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2008, 00:56:27 am »
Witaj w klubie, tez nie mam Jaguara ale jezeli dobrze pojdzie za kilka dni to sie zmieni.

Smutna ta historia.. mi sie przydazylo ze zakochalem sie w pewnym czerwonym kotku i
zbieralem na niego miesiac modlac sie zeby go nikt nie kupil, a jak juz mialem pieniadze
i mialem po niego jechac, okazalo sie ze 20 minut wczesniej ktos go zabral...  :-cry

bombki

  • Gość
Odp: Uszanowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2008, 08:46:07 am »
witaj, kolejny człowiek z pasją :-tylko

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Uszanowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2008, 09:51:17 am »
witaj, jak fajnie ze Jaworzno jest tak blisko Katowic :)
A Hondy i NIssany tez sa fajne
'XJR XJ40

Batman

  • Gość
Odp: Uszanowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2008, 11:25:03 am »
Co do Hond i Nissanów to szczerze Skylinem bym sobie pojeździł

scare

  • Gość
Odp: Uszanowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2008, 21:42:04 pm »
dzięki wszystkim za ciepłe przyjęcie.

G@briel - jak widzisz jagi są szybkie, szybko znikają szczególnie jeśli są w nienagannym stanie.

walec - no bliziutko, Jagiem 15 minut, a Hondą 14 :)

ok, kończę z tymi Hondami

scare

  • Gość
Odp: Uszanowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2008, 22:29:08 pm »
Rejestracja skylina RHD w polsce to żaden problem, z racji iż auto nie występuje w polsce i w europie i jest dostępne tylko RHD, co jednoczenie świadczy o jego unikatowości wystarczy do zarejestrowania.
Jeździ kilka skylinów w PL

XJRfan

  • Gość
Odp: Uszanowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2008, 22:30:45 pm »
nie jestem do końca przekonany, ale gdzieś chyba czytałem ze jak auto nie wychodziło fabrycznie z kierownicą po lewej stronie to można je zarejestrować, ale to tylko moje ptrzypuszczenia.

Batman

  • Gość
Odp: Uszanowanie
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 10, 2008, 22:38:12 pm »
Pati widziałem nawet w łodzi Skyline. Często stoi pod manufakturą.