Autor Wątek: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008  (Przeczytany 25550 razy)

macho

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 24, 2008, 12:21:51 pm »
mam pytanko. jeśli dobrze zauważyłem zlot przeniesie się do Szwajcarii. czy ten kraj jest w strefie Schengen? to znaczy na dowód wpuszczą nas czy potrzebujemy paszportu?

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 24, 2008, 12:43:23 pm »
zlot ten odbywa sie w niemczach. rejon nazywa sie tylko "fraenkische schweiz" a to nie jest szwajcaria. w pierwszym postu dolaczylem mape tam znajdziesz informacje o miescowosci  :-V

tibi

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.200
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 19, 2008, 12:35:36 pm »
Chcialbym przipomniet, ze jest juz tylko ostatnich 10 miesc wolnych.  :-\

tibi

tibi

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 15, 2008, 09:05:57 am »
Z Polsky do disz otczimalem tylko jedno zgloszenie!!!  ???

Juz som tylko 3 miesca volne!

tibi

skiper

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 16, 2008, 18:41:13 pm »
Tibi
mam nadzieję, że moje zgłoszenie doszło?
mamy też zarezerwowany hotel.
jeśli są tylko trzy miejsca wolne to znaczy, że więcej kotów z Polski już nie ma szans na wyjazd?

tibi

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.200
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 17, 2008, 22:08:53 pm »
Hi Skiper!

Twoje zgloszenie prziszlo, to jest to jedyne...  :-[

Na twoj komentarz brak mi odpowiedi. Pol roku jest wiadome, ze bede spotkanie, no nikt szie nie zgloszil. Czi som 3 czi 5 miesc wolnych, to juz niegra roly, jak nikt niema interesu...

Skoda...

Do zobaczenia

tibi

P.S. na pewno bedie super, auta som zgloszone od nowego XF, przez XK, XJS, XJ, E-Type az po XK120

zyrcia

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 18, 2008, 21:21:51 pm »
Tibi,
Czy tylko osoby które prześlą zgłoszenia mogą przyjechać? Ja jeszcze na 100% nie wiem czy bede w stanie dotrezć do Niemiec w tym terminie i dlatego sie waham.
Czy ktoś oprócz Skipera z tym którzy sie wstępnie deklarowali ma zamiar jechać, bo samej będzie mi smutno????
Poza tym wogóle nie znam niemieckiego  ;D ;D

tibi

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 19, 2008, 07:51:53 am »
Hi Zyrcia!

Czeszko odpowiedec na Twoje pitanie czy tylko osoby zgloszone moga przijechacz.
Trzreba tez zrozumiecz, ze nas czeka wielka organizacja zlotu a jest potrzeba miecz dokladnie rezerwowane pokoje, restauracje, parking, i.t.p. sprawy.
Oprucz tego muszeli smy ilocscz samochodow zmniejszicz na 30 aut, bo w Niemczech jest dosic wielky "rigor" i wszestko, co jest ponad 30 samochodow, na to treba miecz zezwolenie na przejazdke od policiic i od gmin, przez ktore szie konwoj porusza, tez na parkowanie na placach nie priwatnych (parking w Bamberg, po drodze i.t.p.). I te pozwolwnia nie jesteszmy w stanie zawatwic.
Aktalnie jest zameldowanych 29 kotow i co moge odpowiedecz?

Jedyna mozliwoszcz: ocziwiszcze nikomu nie moge zabronicz przijechacz w tym samym czaszie do Hotel Rangau, kiedy odbywa szie zlot. Nie moge ale gwarantowacz, czi beda jeszcze wolne pokoje po 24.05., kdy jest ostatni termin do zgloszenia. No i chyba by bylo troche problematicznie jechacz zamias 30 aut napr. 35 a moze i wiecej samochodow.
Prosze tego nie rozumiecz jak odmowienie, ale tiezko nam cokolwiek organizowac, jak nie wiadomo dokladnie ile bedie osob.
Chciali by szmy organizowach perfektnie i nasze motto jest : lepiej na spotkaniu zadowolonych 60 osob, jak napr. niezadowolonych 80. Dla tego jest nam bardzo wazne wiedecz do ternminu 24.05. dokladnom iloszcz osob i aut.

Mam nadieje, ze moj teks jest do zrozumienia i ze moje zdolnoszczi polskiego jezyka nie prziniosom nieporozumien.

Diekuje bardzo

tibi

tibi

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 19, 2008, 11:13:02 am »
Wlaszne szie dowiedalem od mojego spolorganizatora, ze 02.06.2008 muszi podacz DOKLADNOM liczbe osob, ktore biorom udzial w wyjazdie do Bamberg, bo nam potrzeba juz do przodu kupicz bilety na transfer autobusem.
To sa te ruzne "problemi" dla ktorych nam potreba jest dokladne zgloszenie.

skiper

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 11, 2008, 19:44:56 pm »
Tibi

nadchodzi wiekopomna chwila, czyli dzień wyjazdu do Bamberga :-A

niestety jak wynika z aktywności w tym poście będziemy jedyną reprezentacją JCP.

na domiar złego wykruszyła się  połowa załogi naszego kota.

nie straszne są nam jednak przeciwności losu i dlatego ruszamy z Andzią w piątek 13 z samego rana.

Liczymy na Twoje towarzystwo, bo jesteśmy anglojezyczni i nie znamy nikogo na zlocie.

do zobaczenia

skiper

PS.mam jedną prośbę, gdybyś dał radę przebukować pokój czteroosobowy na dwójkę to będę wdzięczny.   


xjs

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 12, 2008, 07:28:05 am »
To własciwie  jest pytanie do Tibi bo Ja dziś wiem że możemy przyjechać i dumnie reprezentowac nasz kraj u sąsiadów czy możesz wcisnąć jednego małego xjs i dwie osoby na jedną noc  z soboty na niedzielę ? Proszę Cię o podanie nr telefonu może sms +48601300938
Skiper z tobą też bym się umówił co ty na to.My startujemy z Łodzi skoro świt.

Robson

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.200
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 12, 2008, 08:05:39 am »
Zgadaj się ze Skiperem bo on ma pokój na 4 osoby a jadą we dwoje

tibi

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 12, 2008, 08:39:37 am »
Hallo XJS i skiper!

XJS macze szczeszcie! Bo wlasztnie jeden kot odmowil, takze was mozna "wepchnac" na to miesce.

@skiper: sprobuje prebokowac hotel na 2 luzka, ale co wiem, hotel jest pewny i nie widze wielkom szanse.
Moze bedecze chciali na spolke z XJS w jednym pokoju?   :-\

najlepiej by bylo, kdybyste sie zgadali i zadzwonili do mnie jeszcie disz na nr. 0049 176 63235660.

Moja polska pisownia jest kiepska, ale dogadacz szie telefoniczne latwiej i szipczej!!!

Zadzwoncie do mnie i wsestko uzgodnimy, ze by nebil skiper jedynym clonkiem JCP!!!

Skiper zaden strach, skoro wsestci mowjom angielsky i ja tez polsky!  ;D


do zobaczenia

Tibi

tibi

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 12, 2008, 08:57:00 am »
XJS do zgloszenia prosze uzicz oficjalne zgloszenie (jest w poste "Odpowiedz #6 : Styczeń 22, 2008, 20:25:01" na pierwszej stronie) do pobrania.

Prosze bracz pod uwage, ze w sobote o 13:00 ruszame do Bamberg, najpozniej do 12:00 miely by szce byc na miescu!
Najlepiej by bylo ruszicz  w piatek.

tibi

P.S. w piatek od 20:00 szie wybierame zobaczic nocnom Norimberge  :-W

skiper

  • Gość
Odp: Międzynarodowy Zlot w Niemczech (Bamberg) Fraenkische Schweiz 13.-15.06.2008
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 12, 2008, 09:18:52 am »
xjs

zdecydowanie możemy jechać razem.
ruszamy w piątek bardzo rano z Łodzi
mamy zarezerwowany pokój cztero osobowy to ze spaniem nie będzie problemów
biorę dużo własnej śliwowicy to będzie fajnie
ktoś przecież musi pokonać Niemców :-yipee