Autor Wątek: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)  (Przeczytany 3851 razy)

George

  • Gość
Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« dnia: Październik 25, 2009, 14:07:44 pm »
Witam Forumowiczów !

Kupiłem ostatnio XKR-a rocznik 2007, model 2008. Auto krajowe, kupione w JLR w Warszawie.

Mam świra na punkcie motoryzacji i już kilka ciekawszych pojazdów miałem, a większością dane mi było jeździć.

Szczerze mówiąc nie rozważałem zakupu Jaga, bo dla mnie to zawsze było piękne, ale "tatusiowe" auto. Teraz jednak dorosłem mam już prawie 27 lat ;D i stwierdziłem, że czas się ustatkować. Poza tym jak każdy facet kocham mieć coś czego nie ma zbyt wiele, a XKR w kolorze Frost Blue chyba się nadaje :)

Dla mnie zawsze istniały tylko niemieckie i włoskie fury z bardzo nielicznymi wyjątkami japońców, w garażu mam jeszcze M5 E60 i A8 D3 4.2TDI, niedawno pozbyłem się wściekłego EVO IX, więc szukałem czegoś fajnego i stylowego. Po wykluczeniu wszelkiej masy BMW 6, Merców CL, A5 i tym podobnych udałem się do salonu JLR na jazdę... nowym Range Roverem (wiem, wiem, zupełnie inne auto) i stwierdziłem, że absolutnie nie moja bajka, ale to już inna historia. Stał za to piękny XKR w którym się zakochałem przy pełnej aprobacie mojej dziewczyny :). Ja jestem wybredny i standardowy czarny mnie nie interesuje wyrszyłem więc na łowy i po krótkim czasie zostawiałem już zaliczkę na Jaga w Łodzi.

W momencie zakupu XKR miał 3700 przebiegu, czyli tyle co nic. Pełna dokumentacja, bezwypadkowy. Z wyposażenia wszystko oprócz drewna Burr Walnut które mi się nie podoba i hamulców Alcon których nie chciałem ze względu na brak zapasu co naprawdę potrafi dać w kość... Tak jak pisałem kolor jasnoniebieski z jasnym środkiem, moim zdaniem śliczny i świeży mix.

Prawdę mówiąc w kotku się zakochałem i mimo, że zrobiłem nim dopiero 500km wiem, że jestem mu w stanie wiele wybaczyć. Mam nadzieję, że będzie mi długo służyć, a nawet jeżeli nie moja kobietka chętnie się nim zaopiekuje  ;). Tak jak pisałem, użytkowałem większośc modeli Merca, BMW czy Audi i są to świetne pojazdy, ale Jag coś w sobie ma i mimo, że nie ma tak dobrych silników czy spasowania elementów to dla mnie duszą i designem wygrywa zdecydowanie. Na moją uwagę o słabym spasowaniu blach w XKR pani z salonu stwierdziła, że "te auta się po prostu kocha i tyle" Chyba miała rację... :)

Po tym długim wstępie pozdrawiam Was jeszcze raz i ufam, że będziecie mi służyć pomocą w wielu sprawach.

George.



 


artleks

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2009, 14:10:57 pm »
 :-witamy

KERMIT

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2009, 14:19:07 pm »
mozesz na nas liczyc, mam nadzieje ze zaszczycisz nas swoja osoba na najblizszym zlocie?  :-za

jak masz jakies fotki koteczka to pochwal sie  ;D

 :-witamy  :-tylko

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2009, 14:34:27 pm »
:-witamy

eypok

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2009, 15:43:43 pm »
witaj w klubie :-tylko

qbaty

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2009, 16:13:56 pm »
:-witamy i gratuluję wspaniałego zakupu ;D

macho

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2009, 16:17:58 pm »
George daj zdjęcia do galerii :-za

oskioski

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 25, 2009, 17:39:02 pm »
:-witamy

ja$

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 25, 2009, 17:46:14 pm »
witamy Grzegorza !!!!! :-V :-V :-V

ryszard

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 25, 2009, 20:05:43 pm »
Witaj
Jeden z moich synów jak pochwaliłem sie jemu co mam teraz do jazdy powiedział
"Jag to Jag"
Wie co mówi bo dla przyjemności ma Cadillaka 8 litrów
Super że w tym wieku "tatusiowym"dostrzegłeś piękno.
Wszystko co miałeś dotychczas to samochody
Jag to...
Nie dość że piękny to jeszcze bestia
Znów się powtórzę
"Jag ...
 :-V :-V :-V

propagator

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 25, 2009, 21:17:12 pm »
Witay George  :-tylko ;D

George

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 25, 2009, 21:56:19 pm »
 :-thank


Tak, to z pewnością coś więcej niż samochód. Tak w ogóle jestem wyznawcą Top Gear i wiem, że trochę przesadzają z sentymentem do Jaga i Astona, ale mają też sporo racji. Pewnie znacie na pamięć, ale i tak wkleję bo świetne :) :

http://www.youtube.com/watch?v=Tyj9VMhE6oI

Wiem też, że A8 zmienię na nowego XJ-a bo dla mnie jest po prostu zabójczy, kocham ten tył w stylu C6, nareszcie coś innego i z polotem !

Obecny Jag będzie mi pewnie służyć jakiś czas, a jak zmienię to ewentualnie na 5.0.

Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki. ;D



Whisnia

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 25, 2009, 21:59:47 pm »
Witaj!

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 25, 2009, 22:09:32 pm »
Cytuj
tył w stylu C6,

 ?????? :-zly :-zly :-zly

Citroen... Afee...

propagator

  • Gość
Odp: Witam serdecznie w imieniu swoim i Kociaka XKR :)
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 25, 2009, 22:19:53 pm »
Heh, George - skoro Ty w wieku 27 lat zdecydowales sie kupic Jaga, to co ja powinienem sobie kupic w wieku 38 prawie lat..? Oldtimera - tylko i wylacznie!  :-hehe :-hehe :-hehe