Autor Wątek: Porządny gaziarz w Warszawie  (Przeczytany 13530 razy)

pawel gawronski

  • Gość
Porządny gaziarz w Warszawie
« dnia: Wrzesień 20, 2009, 00:39:40 am »
witam,
poszukuje dobrego warsztatu, w ktorym moglbym zalozyc instalacje gazowa do mojego x308.
zdecydowany na 100% nie jestem ale chetnie pojade pogadac z nimi zeby sie zorientowac w temacie.

z gory dziekuje.

gesiog1

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2009, 17:01:25 pm »
 :-K :-K :-K.warto to gleboko przemyslec,ja na poczatku tez rozmyslalem o gaziku,ale auto jest do rekreacji(ok.25 tys. km rocznie) takze odpuscilem sobie-zreszta to temat rzeka,kazdy zrobi po swojemu.

Hornet

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2009, 19:25:28 pm »
Cześć. Pod Warszawą w mławie. JA do xj40 zakładałem pod Gliwicami. Ale Tobie bedzie blizej chyba do mławy.
pozdr

pawel gawronski

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2009, 20:42:39 pm »
dzieki!
ciagle sie waham ale raczej zrezygnuje  bo troche szkoda mi zgazowac taki egzemplarz.
w zime raczej przesyoi w cieplym garazu.

aha, dzis wyzerowalem komputer i na trasie z warszawy do radomia spalanie spadlo do 9,3l/100km-wedlug wskazan.
moze spadloby jeszcze nizej.. zaznaczam ze jechalem wolno-90-100km/h. klima byla wlaczona.
bylem w szoku!!



szczypior

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2009, 21:17:18 pm »
panowie co wy z tym gazem?
gaz do jaguara?
kupcie sobie seicento jak martwicie się o spalanie

pawel gawronski

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 23, 2009, 14:43:47 pm »
dzieki radzio! rozmawialem dzis z jednym-podobno artysta- w tym temacie i powiedzial, ze do takiego auta to on zalozylby BRC i ze wezmie za to 4,5tys.zl.

Pogadam jeszcze z innymi. Kto wie, moze sie zdecyduje i zaloze ten gaz..

optre

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2009, 16:01:18 pm »
Jesli niechcesz miec problemów z gazem oczywiscie lpg to pytaj sie o instalacje STAG300 lub KME( IEGO ) na szybkich wtryskach i dobrych parownikach albo jednym KME GOLD .
w Łodzi koszt jakies 4 tys pln takiej instalacji i czas wykonania dobrego to około 30 24 godzin pracy czyli w przeliczeniu jakies dwa dni bo na szybko sie nieda przy V8


Ja mam u siebie właśnie stag300 i muszę powiedzieć że silnik na lpg pracuje tak samo jak na benzynie, ale to nadal gaz i nie polecam.

gesiog1

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 24, 2009, 20:15:13 pm »
dawno temu jak myslalem o gazie przychodzil mi do glowy-prins

pawel gawronski

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 24, 2009, 21:05:58 pm »
a ten PRINS  to jakas drozyzna chyba, nie?
ale gdzies czytalem ze to bardzo dobre instalacje..

gesiog1

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 25, 2009, 18:47:18 pm »
jaguar w dobrym stanie tez tani nie jest.

macho

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 27, 2009, 23:54:02 pm »

Niema co sie oszukiwać ale podatki coraz wiekszą liczbe osob zmuszają do LPG
Jak mówi zawsze mój szef "masz łeb i ch..j to kombinuj" żeby stać cię było na benzynę, ale to  :-off
 :-wstyd

Bazyli

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2009, 00:31:36 am »
Zagazujesz 308 żeby było taniej, a potem będziesz w nocy jeździł na stację, coby nikt nie widział, że Taki samochód pod gaz podjeżdża.
Po co ci gaz, jak nie będziesz go używał na co dzień. Koszt instalacji dłuugo się będzie zwracał, a te 300 pln co 400-600km (zależy jak i gdzie nim jeździsz) tak nie boli.
Przepraszam, ale jestem z FAG (Front Anty-Gazowy)   :-gwizd

lysyyy

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2009, 07:18:37 am »
Tak trochę  :-off
Parę dnie temu szwagier miał wyjazd swoją Audi 100 do Wawy (ok 250 km). Jak już wracał, na jednym z wiaduktów, zapalił mu się samochód!  :o Żywy ogień spod maski, oczywiście instalacja gazowa  >:( O tyle dobrze, że nie wybuchła butla! Niby to tylko rzadki przypadek, ale daje do myślenia...

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2009, 08:56:16 am »
W tym rzecz właśnie, że butle są tak skonstruowane, żeby nie wybuchały. Z 5 lat temu Renault znajomego mojego ojca (zagazowane oczywiście) także stanęło w płomieniach. Butla nie wybuchła, a jedynie (z tego co pamiętam) stopiła się (czy coś tam się z tym stało :P) jakaś uszczelka, czy przegródka i cały gaz wypalił się tą dziurą, robiąc całkiem efektowne fajerwerki. Nikt, poza samochodem, nie ucierpiał ;)

(Za nieścisłości przepraszam, kupę czasu temu to było ;) )

lysyyy

  • Gość
Odp: Porządny gaziarz w Warszawie
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2009, 09:45:30 am »
To, że są zabezpieczenia przeciwwybuchowe to wiem... Ale tak samo rzecz biorąc, instalacja nie powinna się zapalić!