Autor Wątek: Napotkani w trasie...  (Przeczytany 258464 razy)

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 09, 2009, 10:10:24 am »
XJS szary w Katowicach

fajna koleżanka nim jechała  ;D

widzialem wczoraj ;D
niestety jechala w przeciwnym kierunku i nie mialem jak zrobic naglego zwrotu na recznym :-nuts
'XJR XJ40

naughtycat23

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 09, 2009, 10:50:25 am »
Większość kierowców Jaguarów w centrum Wawy to kobiety niczego sobie kobiety  :-super Głównie płeć piękną widać w X-TYPACH ale ostatnio widziałem piękny duecik XJR na 19" i przępiekna kobieta ale... gdyby człowiek miał chociaż wizytówkę JaguarClubPolnad  :-thumpdown można być zbierać nowych członków  :-V
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2009, 10:53:41 am wysłana przez naughtycat23 »

propagator

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 09, 2009, 12:13:17 pm »
Heh, zastanawiam sie, dlaczego w Nottingham Jaguarami jezdza przewaznie starsze panie..?  :(  A juz w wiekszych modelach x300, x308, x358 to nie uswiadczysz zadnej kobiety - chyba, ze na siedzeniu pasazera... Smiem twierdzic, ze tu raczej Kocurami jezdza stateczni panowie w wieku 50-70 lat (jeszcze mi troche do dolnej granicy brakuje, hehe...) Dzis wlasnie widzialem pieknego XJS burgund metalic i kto z niego wysiadl? Oczywiscie starszy jegomosc z broda, jak Szymon Kobylinski  ;) Tak "na oko" kolo 60tki. A w drodze do domu znow mijal mnie pieknie utrzymany E-type w kultowym kolorze British Racing Green - za kierownica oczywiscie pan kolo 60tki... Gdzie te Angielki za sterami kotow..?  ;)

qbaty

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 09, 2009, 12:36:44 pm »
Jeśli chodzi o wiek posiadaczy Jagów to na tle zachodniej Europy wypadamy niezwykle młodo. Jakież było zdziwienie gości naszego zlotu w Nowej Soli z Niemiec i UK średnią wieku klubowiczów ~30 lat ;D

naughtycat23

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 09, 2009, 13:09:09 pm »
Czyli mamy się czym chwailć ( nareszcie ) !!!! Sytuacja uratowana gdyż dało się słyszeć żę Jaguar to typowy "dupowóz dla starszych osób ". Nigdy nie zgadzałem się z taką opinią ale ilość starszych posiadaczy kotów ogólnie mówi sama za siebie.

Gdzie angielki za sterami Jaguarów??? Podejrzewam że sytuacja jest bardzo podobna jak u nas w kraju : w BMW  :-thumpdown


Whisnia

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 15, 2009, 21:03:21 pm »
Jeżdżąc tydzień po Włocławku natknąłem się na dwa koty - jeden to ciemnozielony przedliftowy s-type (rej. CW ...), oraz czarny x-type 2,0d (rej. CWL..). Czy jest tu ktoś z Włocławka?

frugol

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 04, 2009, 19:38:46 pm »
Jeżdżąc tydzień po Włocławku natknąłem się na dwa koty - jeden to ciemnozielony przedliftowy s-type (rej. CW ...), oraz czarny x-type 2,0d (rej. CWL..). Czy jest tu ktoś z Włocławka?
Whisnia ja jestem z wloclawka  :-yipee Tzn urodzony wychowany i niestety juz nie mieszkajacy  :-gwizd
ale bywajacy w tym miescie  kilka razy do roku. :-V

Whisnia

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 04, 2009, 20:41:14 pm »
Miło Cię poznać!!!

Whisnia

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 11, 2009, 20:28:45 pm »
Czy ktoś we wtorek (wczoraj) stał czarnym xj na parkingu pod Carrefour na Zakopiance? Blachy KR....

Whisnia

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 13, 2009, 19:18:38 pm »
Widziałm dziś bliźniaka mojego kota (czarny S-type) rej KRA...- na trasie Skawina - Kraków, może ktoś z Krakowa się w końcu odezwie bo kotów sporo, a na forum tylko nieliczni...

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 13, 2009, 19:48:42 pm »
Hmm... XF na SK w Radomiu? ;D

N0Ania

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 17, 2009, 14:21:38 pm »
Czy któryś z miłych kolegów nie mijał mnie dzisiaj ok. południa srebrnym S-typem, w Olsztynie na ul. Mazurskiej (Śródmieście)? Rejestracja W.... ?

lysyyy

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 17, 2009, 20:24:05 pm »
W niedzielę widziałem w Białymstoku, na tutejszych numerach, 2 czarne XJR'y, modele x350. W zasadzie jeden po drugim w odstępie zaledwie 5 minut :-) Pierwszy raz je widziałem i jakoś trzeba by je zwerbować na forum!  :-za

qbaty

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 17, 2009, 20:25:24 pm »
2 czarne XJR'y, modele x350. W zasadzie jeden po drugim w odstępie zaledwie 5 minut :-)
A może to był ten sam  ::) :-gwizd

artleks

  • Gość
Odp: Napotkani w trasie...
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 17, 2009, 20:45:06 pm »
2 czarne XJR'y, modele x350. W zasadzie jeden po drugim w odstępie zaledwie 5 minut :-)
A może to był ten sam  ::) :-gwizd
albo to był jeden a kolega prowadził w alkogoglach  ;D