Autor Wątek: Jakie felgi do XJ40??  (Przeczytany 24067 razy)

Peterson

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 25, 2008, 22:48:08 pm »
taki BRONX  ;D mnie się osobiście podoba

http:// 

Peterson

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 25, 2008, 22:57:36 pm »
a co do mojego to ja zarzuce jednak klasyczne szprychowe coś jak w tym http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3864282

są to felgi "LATIICE" -  dla mnie najlepsze i najładniejsze  felgi do 40- stki. (moim zdaniem)
Mam te felgi 16 x 8 - ale na lato.

Batman

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 26, 2008, 00:13:00 am »
Mnie troszke mniej się te fele podobają na tamtej fotce, wyglądają jak wirtualny tunning

Peterson

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 26, 2008, 05:18:35 am »
nie jest wirtualny, fotka z ogłoszenia z ebay.de z przed ok  1,5 roku.

maluszek

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 26, 2008, 08:16:10 am »
kurde ale burze wywołalem tymi felgami :) ale fota normalnie baja własnie tak chce zeby wygladał moj kotek tylko bedzie jeszcze zupełnie inny kolor no ale narazie tego nie zdradze bedzie to tajemnica :) napewno juz bedzie  zrobiony za rok przeciez musze pojechac nim do slubu :)

A jeszcze takie pytanko moze wiesz jaki jest tam wsadzony rozmiar felg??

DRABINIASTY ALE WŁASNY :D   :-A

a co do propozycji felg z USA bardzo chetnie prosze o jakas oferte najlepeij lub stronke :) jak 1000 zł mniej bede bardzo zainteresowany.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2008, 08:19:25 am wysłana przez maluszek »

Peterson

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 26, 2008, 09:14:46 am »
nie wiem jaki rozmiar, ale mam kilka fotek tego kota - spróbuję powiększyć może z opon coś da się przeczytać.

daniel

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 26, 2008, 11:13:08 am »
O gustach się nie dyskutuje... Nie zapomnij tylko xenonów założyć  ::)

Batman

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 26, 2008, 11:28:19 am »
Musisz dobre audio założyć zęby czarne rytmy z głośników szły  :-V o gustach sie nie dyskutuje.

maluszek

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 26, 2008, 12:50:00 pm »
 :-za o gustach sie nie dyskutuje :) a felgi juz chyba znalazlem tylko teraz musze do radomia jechac :) i przymierzyc :) ale pochwale si potem :) BEDZIE PIMP  :-R   ale bez muzyki  :-tylko

jannaf

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 26, 2008, 19:24:59 pm »
Batman - fajnie Ci wyszło w poprzednim poście. Zgadzam się że musi założyć dobre audio ale po co "czarne zęby"  ;D

maluszek

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 26, 2008, 19:29:58 pm »
czyz byscie sie ze mnie smieli ?? hmmm ?? teraz moim zdaniem nie ma co prawic o tym bo wszystko sie okaze jak juz bedzie i beda efekty i zdjecia i lakier i wszystko. teraz mam tylko pare czesci ktore juz czekaja na zalorzenie. a w poniedzialek bedzie juz wymiana sanek :)

Robson

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 26, 2008, 19:41:18 pm »
Musisz się przyzwyczaić, tu nikt nikogo nie wyśmiewa, tu wszyscy żartują i czują się rodziną  :-V

jannaf

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 26, 2008, 19:45:00 pm »
Nie obrażaj się  ;) za te drobne uszczypliwości, ale na tym forum nie brakuje tzw. purystów jaguarowych, którzy krzywo  :-X patrzą na wszelkie modyfikacje. Oczywiście każdy może zrobić co zechce ze swoim autem, a o gustach też możemy przecież podyskutować  :-\ . Własnie po to jest taki wynalazek jak FORUM.
Tak na marginesie: jeśli założysz takie wielkie felgi jak zamierzasz, to gdzie jeszcze pod autem zmieścisz sanki ??  ;D . Może wystarczą zimowe opony ??  ;D

maluszek

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 27, 2008, 05:50:13 am »
Spoko spoko nie obrazam sie tylko chciałem sie dowiedziec w jakiej sytuacji sie znajduje :) Ale napewno sie nie obrazam, kazda krytyka jest dobra bo na pewne sprawy otwiera szerzej oczy :) Moze to tak tylko zabrzmiało bo jestem tu nowy i jeszcze do mnie nie przywykliscie :) a taka wizja mojego jaguara nie wiem skad sie wziela ale własnie sobie taka bryczke wymarzyłem :) Jak ze wszystkim jednym sie podoba drugim nie :) A i z muza zartowałem bedzie ale zrobiona do perfekcji nie dudniaca tak zeby klapa tylnia wołała o dokrecenie srubek :) Ogolnie w moich myslach bedzie baja :) A felgami sie pochwale napewno jak je zakupie :) Wiec spoko oko ja sie nie obrazam  :-tylko

daniel

  • Gość
Odp: Jakie felgi do XJ40??
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 28, 2008, 09:36:35 am »
Przygotuj się od razu na krytykę - to tak w kwestii purystów jaguarowych. Sory, ale mi się już nie podoba  :D