Autor Wątek: Sprzedam Jaguar XJ6 Series 3 1985r. 4.2 aut.  (Przeczytany 701 razy)

Offline dobolo

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Sprzedam Jaguar XJ6 Series 3 1985r. 4.2 aut.
« dnia: Kwiecień 14, 2024, 08:20:54 am »
Witam!
Wystawiam kontrolnie czy w ogóle jest zainteresowanie tego typu samochodem. Nie mam ciśnienia na sprzedaż, ale po głowie chodzi zmiana na coś w innym stylu.
Do rzeczy. Samochód to Jaguar XJ6 z 1985 roku z silnikiem 4.2 i automatyczną skrzynią biegów. Auto nabyłem 5 lata temu od Pana związanego z Jaguar Club Poland Foundation. :logojcpf: Swoją drogą kontakt nawiązaliśmy przez to forum. Samochód ok. 2009/2010 roku przeszedł kompleksową renowację blacharsko-lakierniczą.
Przez okres mojego posiadania, poza standardowymi wymianami oleju i filtrów co roku, zostały wykonane prace:
- wymiana wszystkich możliwych płynów (oleje: skrzynia, dyfer; płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, płyn wspomagania),
- wymiana tarcz i klocków łącznie z regeneracją zacisków,
- odświeżenie przestrzeni pod maską i elementów silnika (wraz z malowaniem elementów),
- poprawienie elektryki pod maską,
- wymiana lub regeneracja wszystkich (prawie) elementów układu klimatyzacji ze sprężarką włącznie(zmiana na czynnik R134a) - prawie, bo został do wymiany jeszcze zawór rozprężny klimatyzacji (takie są podejrzenia), ale dostać się do niego nie jest prosto dla takiego laika jak ja
- regeneracja skrzyni biegów (na przeglądzie po zeszłej ziemie wyszło zapocenie spod miski),
- wymiana czujnika ciśnienia oleju, koła pompy wspomagania, elementów zawieszenia z tyłu
- regeneracja przekładni kierowniczej (3 razy był już uszczelniany korek, ale widocznie nieskutecznie i dalej się poci),
- obszycie kierownicy,
- nowe opony.
Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem - przez okres 4 lata zostało włożone ok. 25000 zł.
Auto rocznie robi ok. 600-1500 km (pierwsza jazda w sezonie ok. kwietnia/maja, a ostatnia koniec września/początek października - zależy od pogody) i stoi suchym garażu cały rok. Jag ma 39 lat na karku i uważam że jest w bardzo ładnym stanie (z takimi komentarzami również spotykam się jak nim wyjadę), ale nie jest w stanie idealnym - na co wskazuje również cena.

Tak jak wspomniałem na początku - ze sprzedażą mi się nie spieszy, dlatego cena jest tylko do minimalnej negocjacji. Jeżeli się nie sprzeda za tyle ile za niego chcę to zostanie dalej ze mną.

Dla zainteresowanych udostępnię zdjęcia - strona nie do końca może obsłużyć takie załączniki.

Cena: 48 500 zł
Nr do kontaktu: 661-418-125

Pozdrawiam,
Piotr