Autor Wątek: Ja się pytam gdzie się podział "auto hold"!?  (Przeczytany 5051 razy)

Offline Jaccom

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • Kocham to forum
Odp: Ja się pytam gdzie się podział "auto hold"!?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 23, 2021, 14:56:56 pm »
Sprawa jest o tyle dziwna że w moim kocie nie posiadam aktywnego tempomatu.
Zwykły tempomat oraz ten do jazdy w korku. Ale to i tak jakaś dziwne wersja. Byłem w Warszawie w ASO przeanalizowali wyposażenie Jakie zamontowała fabryka i nazrzucało sie wiele pytań. czemu jest w nim oprogramowanie do sprzętu którego nie zamontowano. Pełne oprogramowanie incontrol a brak czytnika SIM, tarcze ze stopów lekkich. Sterowanie full kontrol foteli a jest jedynie podstawowa elektryka regulacji i grzanie tyłka.

Offline Robik

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • XE R-Sport 2.0D
Odp: Ja się pytam gdzie się podział "auto hold"!?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 23, 2021, 17:24:14 pm »
Ktos prawdopobnie zrobil aktualizacje softu, masz auto na rynej UE? A moze przekladka z anglika poszla :))))

Offline KonWro

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Kocham to forum
Odp: Ja się pytam gdzie się podział "auto hold"!?
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 23, 2021, 19:59:52 pm »
Albo przy naprawie importu USA pakowali części, które udało się kupić, a nie te, które powinny być.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Jaccom

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • Kocham to forum
Odp: Ja się pytam gdzie się podział "auto hold"!?
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 24, 2021, 14:12:57 pm »
Nic podobnego, żadnej przekładki nie było. Auto ma wyposażenie fabryczne, Sprowadzone bezwypadkowe Mam pełną historie pojazdu.
Żeby było śmiesznie brak oprogramowania do sterowania szybami :D I to też jest zgodne ze specyfikacją jaką pobrał od producenta czy dealera jeden z pracowników ASO w warszawie. Wcale bym sie nie zmartwił ani zdziwił że jest i działa AUTO HOLD

Offline M737

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 412
  • The White Cat
Odp: Ja się pytam gdzie się podział "auto hold"!?
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 24, 2021, 19:55:48 pm »
oprogramowanie nie jest ich mocną stroną, w moim lampki oświetlenie przestrzeni dookoła auta w lusterkach zewnętrznych zadziałały po jedenastej wymianie
oprogramowania w ramach akcji serwisowej... 11x :D
pierwotnie lampki fabryka zamontowała zgodnie ze specyfikacją egzemplarza ale informatycy jakby przeoczyli ich istnienie

Offline kasparov

  • Aspirant
  • Wiadomości: 5
  • Kocham to forum
Odp: Ja się pytam gdzie się podział "auto hold"!?
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 25, 2021, 00:17:24 am »
... oraz ten do jazdy w korku.

Ale jak włączasz ten tempomat pochwal się :D

Swoją drogą BRAK aktywnego tempomatu to niewielka strata i tak działa średnio na polskich drogach.