Dział Ogólny (Tematy Jaguarowskie i nie tylko) > Nowi Forumowicze i Jaguary

Potencjalny kociarz :)

<< < (2/2)

rafix86:
Ale hit!  :-hehe To na widok Citroena C6 mechanik ucieka do piwnicy?!  :-hehe

Przecież X-type to auto jak każde inne...  ::)

mhm:
O nie, nie, nie...... Do hydropneumatyków to ja mam innego sprawdzonego magika :) Ale na razie jestem na odwyku od hydropneumatyków do czasu aż znajdę tego jednego mojego wymarzonego. Na razie wciąż go szukam jeżdżąc innymi wynalazkami motoryzacyjnymi.

mhm:

--- Cytat: msiwow w Wrzesień 06, 2019, 05:54:46 am ---Ciekawy jestem czym kolega jeździ skoro stary x type jest zbyt skomputeryzowany.?

--- Koniec cytatu ---

Autami (mam 2) zaprojektowanymi i wyprodukowanymi w XXw. Niestety, żona naciska na wejście w XXIw :)

msiwow:
No to kolego albo postęp albo vintage. Decyzja należy do ciebie. Sam mam dwa japońskie auta w tej chwili z lat 90 i niestety już zaczyna robić się problem z częściami... Pozatym kupując Jaguara też możesz wybrać model z lat 90.

...a mechanik moim zdaniem do wymiany. O ile to jest wogule mechanik a nie wymieniacz, jak 99% dziś w tej branży. Jaguara ci nie naprawi a w starym samochodzie jak się okaże, że nie ma złącza diagnostycznego to też 'żegnam' ?

Tomi:
Pomimo, iż jestem to nowy i odpowiem w trochę innym tonie, niż przyjęło się na forum miłośników. Ale do brzegu...
Jazda X-Type'm może być przyjemnym i nietuzinkowym doznaniem, warunki są dwa conajmniej dobry stan techniczny i napęd na 4 koła. No i duży "+" to wygląd zewnętrzny "iksa".
Na minus (a tego jest dużo):
- ciasnota wnętrza,
- szybko starzejące i zużywające się wnętrze (szczególnie białe lub beżowe), BMW bije pod tym względem na głowę.
- ergonomia wnętrza dramatyczna, wystarczy porównać z Roverem 75 (gdzie może być stylowo i wygodnie).
- fordowskie zabazpieczenie antykorozyjne. Chyba specjalnie zamontowano plastikowe nakładki na progi, aby właściciel nie widział korozji i nie naprawiał tego na gwarancji.
- 2-litrowy diesel z Forda to jakaś pomyłka. Jeśli już ma być Fordowski diesel, to 2.2 będzie lepszym wyborem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej