Dział Ogólny (Tematy Jaguarowskie i nie tylko) > Nowi Forumowicze i Jaguary

Potencjalny kociarz :)

(1/2) > >>

mhm:
Witam

Mam na imię Maciej. Moim uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym jest kupowanie aut, których nie widuje się zbyt często na drogach :) Wygląda na to, że moja żona też się ode mnie zaraziła. Skutek tego jest taki, że naszego daily car'a czas zmienić i jej wybór padł na Jaga.

Mam na oku Jaguara X-type 2.0TD z 2007r z deklarowanym przebiegiem 200tys km (jutro jestem umówiony na organoleptyczne macanie go). Nie mam kompletnie żadnego doświadczenia z tymi autami. Wiem, że to silnik FORDa, ale na tym moja wiedza się kończy. Informacje w sieci jakie poznajdowałem są raczej pozytywne, ale mam też informację od znajomego mechanika, że w Mondeo TDCI mają drogie awarie wynikające z wadliwej pompy paliwa powodującej uszkadzanie wtrysków.

Proszę o jakieś informację (jako spece od Jaguarów) czy trzeba faktycznie jest się czego bać ?  (tak, wiem to jakby pytać narkomana czy narkotyki są złe ;) )

Artek123:
Witaj kolego...
Temat ten był przerabiany wiele razy i wszystkie informacje, których potrzebujesz znajdziesz w linku poniżej (dział X-type)...

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/board,90.0.html

miłej lektury
Pozdrawiam

 :-tylko

mhm:
No to wygląda na to, że moja przygoda z Jagiem się skończyła zanim się zaczęła. Poczytałem co nie co niniejsze forum i skomputeryzowanie tych auta mnie przeraża. Na szczęście żona się wyleczyła z Jaga po tym jak mechanik opiekujący się naszymi autami stwierdził, że on Jaga nie będzie nam serwisował, bo nie ma softu diagnostycznego do nich. Tak więc zamilknę do czasu aż się oswoję z taką masą elektroniki w autach :)

rav:
Zmień mechanika  :-boks  ;D

msiwow:

--- Cytat: mhm w Wrzesień 05, 2019, 19:57:23 pm ---Na szczęście żona się wyleczyła z Jaga po tym jak mechanik opiekujący się naszymi autami stwierdził, że on Jaga nie będzie nam serwisował, bo nie ma softu diagnostycznego do nich

--- Koniec cytatu ---

Huehue. Takich właśnie ludzie mają mechaników a później narzeka się na samochody...

Ciekawy jestem czym kolega jeździ skoro stary x type jest zbyt skomputeryzowany.?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej