Autor Wątek: MEGA probliema...  (Przeczytany 2875 razy)

maxdzax

  • Gość
MEGA probliema...
« dnia: Maj 26, 2009, 16:05:05 pm »
Drodzy koledzy, Cóz wymieniłem swiece byly przypalone wszystkie 8 sztuk, do nasady, cewki spoko niby. ale z lewej  rury wydechowej lecą nromalne spalinki a z prawej rury cisnienie spalin jest wyraznie nizsze prawie ze niema wydechu ech ,ech czyzby zapchał sie katalizator? boze co robić? plis plis chelp me!!!!!

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: MEGA probliema...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2009, 20:17:02 pm »
najlepiej uniescic ciśnieniomierz mierzenia wydechu zamiast O2 sondy ale jesli miernika takiego nie posiadasz  wykrec górna sondę i przejedz ( troche glosno) ale sprawdzisz czy jest roznica .
 możesz tez rozebrać katalizator i wizualnie sprawdzic czy jest przepalony (zatkany) czy nie.

maxdzax

  • Gość
Odp: MEGA probliema...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2009, 16:49:05 pm »
no właśnie.. katalisator... choleder sprawdze to potem teraz mam problem oprucz tego ze jest ta dosc duza roznica cisnien to prawdopodobnie padł air mas flow meter, czyli czujnik przepływu powietrza, dlaczego tak sadze? ano dlatego ze jak rozkreciłem czujnik wyczysciłem go wszystko bylo miodzio znikł check engine na caly dzien a potem znow to samo niebieski dym z rury faktycznioe cholernie przebogata mieszanka... coz robic? jest sposub aby sprawdzic przepływomietrz cz terz nie jest przypadkiem uszkodzony?

maxdzax

  • Gość
Odp: MEGA probliema...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2009, 17:23:20 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=pFQ2kxBzuIA
oto jak wyglada problem naocznie....

maxdzax

  • Gość
Odp: MEGA probliema...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2009, 20:48:31 pm »
dzaguś muj raicing green....