Autor Wątek: Przedlift kontra polift kompendium konkretów  (Przeczytany 1303 razy)

Offline Mercek

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 287
  • Piêkna kobieta, piêkny samochód, jest wspaniale!
Przedlift kontra polift kompendium konkretów
« dnia: Styczeń 03, 2018, 20:30:29 pm »
Jakie są konkretne różnice między przedliftem a wersją poliftową. Chodzi mi o konkrety nie techniczne, tylko z perspektywy użytkownika. Wiem już że zawieszenie jest droższe w naprawach w polifcie, że w polifcie występuje awaryjny ręczny, że niekoniecznie jeździ odczuwalnie lepiej niż przedlift, ale w przedlifcie częściej trzeba zajrzeć do zawieszenia. Chciałbym jasnych i konkretnych informacji dla zastanawiających się czy opłaca się zmieniać zadbanego przedlifta na poliftingowego.

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piêkno¶æ dnia postrach nocy
Odp: Przedlift kontra polift kompendium konkretów
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2018, 20:53:45 pm »
Oczywiście że opłaca się ale na rocznik po 2004 czyli drugi lift przede wszystkim nie rdzewieje tak szybko jak wcześniejsze. Jeździ dużo lepiej że względu na skrzynie biegów  6 biegów zawieszenie trwalsze i lepiej zestrojone i jak dla mnie wnętrze auta bez porównania do pierwszego S typa ładniejsze i lepiej zpasowane wygodniejsze fotele a hamulec wcale nie sprawia problemów jak o to za dbasz.  I najważniejsze  to silnik 4.2 super jednostka moc i kultura pracy. W końcu V8 i na prawdę pali tyle co 3.0 w  przedlifcie Ja miałem 4.2 po pierwszym lifcie jeździłem też przed liftami i po drugim lifcie różnica  naprawdę odczuwalna.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2018, 20:58:34 pm wysłana przez niewaskieauto »
by³a zielona bestia 300km s type 4.2  V8
by³ saab 95 2.3 turbo 220km
by³ citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
bêdzie x350 super V8 400KM

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.882
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piêkna butelkowa zieleñ
Odp: Przedlift kontra polift kompendium konkretów
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2018, 21:57:13 pm »
Zapytaj Tomasz z sekcji wielkopolskiej miał przed teraz ma po .
CATERPILLAR - 30 lat minê³o tak szybko