Autor Wątek: kontrolka oleju  (Przeczytany 6843 razy)

Offline J66

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Kocham to forum
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 03, 2018, 18:39:15 pm »
Witam ponownie potrzebuje pomocy , cały czas mam problem z Jagiem , faktycznie trafiłem na dziuple a nie warsztat , jedno zrobili drugie zepsuli , po moich wcześniejszych problemach teraz auto straciło moc pali się kontrolka czek nie mogę wrzucić na 5 bo zwalnia , nie wiem co oni zrobili , na komputerze pokazuje błąd czujnika doładowania ,pojechałem mechanik wymienił ale jest bez zmian, coś pochrzanili z elektryką ,hamulec się zacina coś z abs , przestał  działać czujnik parkowania z tyłu, nawet radio się nie podświeca a najgorzej że oni załamują ręce bo nie wiedzą co z tym zrobić.Bardzo proszę niech ktoś poradzi co mam zrobić , boję się więcej do nich jeżdzić żeby jeszcze coś nie spieprzyli

Offline archie188

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocham to forum
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 03, 2018, 20:09:27 pm »
Jak już ci pisali, zmień warsztat, poszukaj no forum o polecanych w swojej okolicy lub napisz gdzie mieszkasz to może ktoś ci kogoś poleci.
Nie ma sensu pakować się w warsztat który się nie zna i "zrobi" jedno a spi**doli drugie.
Miałem raz styczność z jednym warsztatem, nie wiedzieli co się zepsuło to wymieniali wszystko po kolei, a nie na tym sprawa polega.

Offline J66

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Kocham to forum
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 03, 2018, 20:19:43 pm »
Chętnie bym pojechał na jakiś sprawdzony rzetelny warsztat , moze ktoś zna taki i by polecił , jestem z Łodzi

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 780
  • JCPF Club Member
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 03, 2018, 20:28:19 pm »
Szukaj kontaktu do Niewąskieauto. Jest z Łodzi.
By³ S-type
-pozostajê w rodzinie-
Jest XJR

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piêkno¶æ dnia postrach nocy
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 03, 2018, 20:42:46 pm »
Kto to w Łodzi robił?
by³a zielona bestia 300km s type 4.2  V8
by³ saab 95 2.3 turbo 220km
by³ citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
bêdzie x350 super V8 400KM

Offline J66

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Kocham to forum
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 03, 2018, 21:14:18 pm »
Naprawiałem w łodzi na ul Pokładowej , a czy kolega niewąskieauto mógłby coś doradzić co zrobić żeby to auto jeszcze jeżdziło prawidłowo? Ja już tracę do niego cierpliwość , ile można razy jeżdzić na warsztat
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2018, 10:43:29 am wysłana przez MicGin »

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piêkno¶æ dnia postrach nocy
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 04, 2018, 11:52:52 am »
Po prostu naprawić. Na pokladowej w alanie czy u Cześka.
by³a zielona bestia 300km s type 4.2  V8
by³ saab 95 2.3 turbo 220km
by³ citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
bêdzie x350 super V8 400KM

Offline J66

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Kocham to forum
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 04, 2018, 16:57:21 pm »
Naprawić ale co ,jak mechanik nie radzi sobie z elektryką , jak sam twierdzi nie chce bardziej spieprzyć . na pewno powinien zobaczyć to elektryk ale jak widzą że to Jaguar nie chcą nawet zajrzeć , diagnosta na kompie zobaczył błędy i własnymi słowami powiedział że pokazuje tak jak by nie było turbiny czyli nie ma z nią połączenia a właśnie turbina między innymi była wymieniana niestety mechanik rozkłada ręce bo nie wie jak to ugryżć , ma świadomość że to oni coś spieprzyli ale poprawić nie potrafią , a ten co robił diagnozę nie podejmie się naprawy a ja jestem w czarnej d....

Offline Racoon

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Kocham to forum
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 04, 2018, 17:54:15 pm »
Gdyby to było moje auto to bym nie darował, jak w ogóle mogłeś odebrać auto bardziej popsute niż było. Warsztat który to psuł już nie zrobił by żadnego auta.

Oddaj to gdzieś, gdzie polecają ludzie z forum lub do warsztatu który się tym zajmuje na co dzień.

Offline J66

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Kocham to forum
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 04, 2018, 18:30:46 pm »
Spróbuję jeszcze u elektryka z polecenia tego mechanika , powiedziałem ze usterki powstały u nich i to w w jego gestii że by zrobić elektrykę ,niestety zajmie się tym dopiero w przyszłym tygodniu , tylko się martwię czy z taką usterką mogę normalnie jeżdzić , nie wiem czy to już prawo serii ale dzisiaj przestały otwierać się drzwi , z pilota otwierają się wszystkie po za stroną kierowcy , muszę dopiero otworzyć od tylnych drzwi , masakra :-zly

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piêkno¶æ dnia postrach nocy
Odp: kontrolka oleju
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 04, 2018, 20:33:15 pm »
X type w dyszlu jest prostym autem da się naprawić  zadzwoń do mnie numer masz na forum
by³a zielona bestia 300km s type 4.2  V8
by³ saab 95 2.3 turbo 220km
by³ citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
bêdzie x350 super V8 400KM