Autor Wątek: Jaguar XK8 LIFT ,Wrocław, Film ,PRzebieg 92tys. Cena: 34900  (Przeczytany 3681 razy)

Offline patryk_x-type

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 150
Jaguar XK8 LIFT ,Wrocław, Film ,PRzebieg 92tys. Cena: 34900
« dnia: Listopad 19, 2017, 11:55:53 am »
https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xk8-lift-xk8-4-0l-kabrio-zarejestrowany-film-ID6zcWp9.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
Witam.
Koledzy zabieram sie za kupno takiego XK8 było to zawsze moje marzenie, napotkałem na takie ogłoszenie ,człowiek daje nawet filmik i widac ze jest pare rzeczy do roboty, wiadomo cena tez jest bardzo atrakcyjna , na co zwrocic uwage  w tych autach , mysle tez ruszyc w podroz po europie Belgia ,Dania,Szwajcaria itp.

Offline luke

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar XK8 LIFT ,Wrocław, Film ,PRzebieg 92tys. Cena: 34900
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2017, 15:31:56 pm »
ABS to miki, 99% moduł, godzina roboty; zawieszenie jest ZAWSZE do roboty:), to że z Calfornii to plus, wolny of rdzy (pewnie był tam trochę walnięty, ale co mu było łatwo sprawdzisz w CARFAX), rok produkcji to 2000 na 90%, skoro 1 rej była lipiec 2001,  więc masz drugiej generacji napinacze - czyli do wymiany, no i kosz w skrzyni, prędzej czy później:)

Offline patryk_x-type

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 150
Odp: Jaguar XK8 LIFT ,Wrocław, Film ,PRzebieg 92tys. Cena: 34900
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2017, 15:41:01 pm »
A co jest z tymi pompami i jakie koszta. Mam tez propozycje z belgii 97r , xk cabrio 22o tys przebiegu, cena w Polsce dla mnie 24tys pln, tylko ze czarne wnetrze i cos z lampami sie dzieje , zobacze , jade akurat do belgii to moze zerkne.

Offline luke

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar XK8 LIFT ,Wrocław, Film ,PRzebieg 92tys. Cena: 34900
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2017, 16:04:21 pm »
moduł pompy ABS, wszystkie xj i xk AJ26 i AJ 27 to mają, zimne luty na stykach, wyjmujesz moduł, otwierasz lub wywiercasz dwa otwory i nalutowujesz styki, DYI 100%. Generalnie z budżetem 35K można znaleźć super egzemplarz, w USA to wielkim luzie, w Europie zresztą też. Dwa tematy w tych autach są bolesne, rozrząd i skrzynia (kosz), jak mnie pytasz to bym się rozglądał z XKR, który już trochę jeździ i  ma skrzynię MB 722.6 bombproof:) powodzenia!

Offline Witek12345

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 210
Odp: Jaguar XK8 LIFT ,Wrocław, Film ,PRzebieg 92tys. Cena: 34900
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2017, 18:02:51 pm »
Jak widać jest to 2001r po pierwszym lifcie. Bardzo słaby stan skór,nawet uwzględniając wiek auta,w XK akurat skóra była porządna,trwała, nie z plastikowej krowy,tu widać wieloletnie zaniedbania poprzednich właścicieli.
I może warto zanim zaczniesz robić tysiące km  po świecie w poszukiwaniu wymarzonego egzemplarza, tu na miejscu przejechać się jakimś.
XK8 to akurat jedno z tych aut,które duuużoooo lepiej wygląda jak jezdzi, łatwo więc o rozczarowanie,zwróć uwagę na charakterystyczne nacięcia skóry na kierownicy,to są właśnie ślady zębów właściciela,który się wściekał,kiedy wyprzedzał go jakiś turbodizel VW- to jest właśnie xk8 4.0 i jego kulawe dwieście ileś koni.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2017, 18:13:16 pm wysłana przez Witek12345 »

Offline patryk_x-type

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 150
Odp: Jaguar XK8 LIFT ,Wrocław, Film ,PRzebieg 92tys. Cena: 34900
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2017, 20:07:30 pm »
Dziekuje za w pewnym sensie uswiadomienie, niby wszedzie są ale wiecie jak to jest sprzedac ciezko a kupic jeszcze ciezej, a za ładny egzemplarz w cabrio to trzeba widze zapłacici koło 60 tys., pojade sie przejechac faktycznie i zobacze czy mi to podchodzi ,szczerze mowiac podba mi sie wizualnie strasznie

Offline wojtek03

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Jaguar XK8 LIFT ,Wrocław, Film ,PRzebieg 92tys. Cena: 34900
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2017, 22:16:45 pm »
za ładny bezwypadkowy egzemplarz trzeba dać więcej, uwierz mi:-) Potwierdzam zdanie Kolegi Witek. Skóry były w tych autach naprawdę dobre. W tym aucie wygląda to bardzo tak sobie. Na zdjęciach nie widać szczegółów co z dachem . Ze Stanów auto powinno miec jakieś zdjęcia szkody , bez tego takiego auta zwłaszcza kabrioleta bym nie kupił. Ale to moje zdanie