Autor Wątek: kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )  (Przeczytany 4535 razy)

Griszaa

  • Gość
kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )
« dnia: Luty 16, 2008, 23:46:24 pm »
Witam wszystkich zacnych Kolegów i koleżanki
przechodząc od razu do sedna opisze wam co mojemu kociakowi dolega

po pierwsze coś mi się stało z autem i radio mi się zresetowało nie mogę znaleźć kodu odblokowującego i jeżdze w całkowitej ciszy nie licząć pięknego pomruku serduszka Kociaka macie jakąś rade na tą bolączke jakiś kalkulator kodów moze gdzieś w aucie są te kody zapisane albo coś w tym stylu

po drugie chciał bym do auta zakupić zmieniarkę na CD ale nie wiem jaką wybrać zeby grała ( z tego co wiem nie moze to być pierwsza lepsza bo nie będzie współpracować z radiem  ) jakieś sugestie linki z allegro , moze macie jakąś na zbyciu?

po trzecie gdy kupowałem kociaka brakowało mu jednego kołpaka wraz z takim małym Jaguarem ( srebrnym ) jutro dodam fotke co jaki mi chodzi moze macie jeden na zbyciu


to Chyba tyle Liczę na waszą pomoc 

POZDRAWIAM MANIAKÓW KOCIAKÓW :) :-tylko

to narz




Stachu

  • Gość
Odp: kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2008, 22:01:02 pm »
Ze zmieniarką jest problem   wiesz fabrycznie kabel jest  idzie od radyja i  kończy sie w bagazniku po prawej stronie, ale dobrać zmnieniarke to jzu nie takie łatwe  ja kupiłem zmieniare Alpine  niby taką jaka miła być model i itd  wtyczka pasowała ale radio jej nie widziało  za zmieniare trzeba dać  min 200 zł i nie masz wcale pewnosci ze bedzie działać czy kupisz sprawną  i mającą wspólny program z Radiem Jaga fabrycznym , Kupiłem Radyjko Alpine za 450 zł  z mp3 i zielonym podwswietleniem i tyle, Wygląda niezle działa  czyta wszytko i nie straszne mu dziury i pasuje w tą wnęke  :) 

Griszaa

  • Gość
Odp: kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2008, 08:59:47 am »
dorzucam fotkę kołpaka o który mi chodzi pomozecie??




« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2008, 09:02:54 am wysłana przez Griszaa »

macho

  • Gość
Odp: kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2008, 17:30:52 pm »
jaka jest średnica tego kółka? wydaje mi się że widziałem takie u kumpla w garażu a że jest mi winien przysługę być może będę mógł ci sprezentować.

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2008, 17:32:43 pm »
16cali  (chyba ze pytasz o srednice kołpaczka)
'XJR XJ40

Griszaa

  • Gość
Odp: kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2008, 07:04:23 am »
jaka średnica to nie wiem wiem ze Felga jest 17 ale to nie ma znaczenia :P
bardzo był bym wdzięczny bo kotek bez sznurówki w jednym buciku źle sie czuje
PZDR

macho

  • Gość
Odp: kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2008, 14:50:54 pm »
sorry że narobiłem nadziei ale z tym kółkiem już nieaktualne

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2008, 17:36:24 pm »
jaka średnica to nie wiem wiem ze Felga jest 17 ale to nie ma znaczenia :P
bardzo był bym wdzięczny bo kotek bez sznurówki w jednym buciku źle sie czuje
PZDR

Griszaa albo ja jestem ślepy albo to nie twoje koło bo ja na oponie widzę R16
'XJR XJ40

Jagman73

  • Gość
Odp: kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 26, 2008, 20:37:21 pm »
Griszaa albo ja jestem ślepy albo to nie twoje koło bo ja na oponie widzę R16

Ślepota nie wchodzi w grę ;) 16'tki jak byk, model "20 spoke - centre cap" ;) Nie chcę straszyć ale z dekielkami może być mały problem. Łatwiej będzie chyba znaleźć kompletną felgę z dekielkem.
Swoją drogą z tymi felgami to całkiem fajnie jest bo jak trzeba je reanimować (czyt. poddać renowacji) zaczynają się schody. Model "20 spoke" (odmiana "exposed nuts" czyli bez dekielka ;) i chyba te z dekielkiem również) nie są malowane fabrycznie. Są to felgi toczone numerycznie, pokrywane jedynie bezbarwnym klarem. I niestety pomimo usilnych starań nie udało mi się w naszym pięknym kraju znaleźć fachowca który by je odnowił bez zmiany wyglądu (czyt. bez malowania np. proszkowego), nawet jeśli nie są mechanicznie uszkodzone a jedynie zaczął odchodzić bezbarwny lakier i powoli zaczęło się utleniać aluminium jak u mnie. Cóż, "to se ne wrati" - jak mawia klasyk, o fabrycznym wyglądzie można pomażyć, pozostaje jedynie malowanie proszkowe.


Griszaa

  • Gość
Odp: kilk problemów z JAGIEM ( radio zmienirka oraz kołpak )
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 27, 2008, 09:12:40 am »
no sorka sorka  zwykły błąd w pisowni w koncy 7 i 6 są obok siebie :P Swoją drogą chce je zmienić i kupić jakieś wpaśne 18-stki masie jakiś pomysł na fajne felgi ? PZDR