Autor Wątek: Cabrio czy nie cabrio;-)  (Przeczytany 9321 razy)

DaFetti

  • Gość
Cabrio czy nie cabrio;-)
« dnia: Luty 14, 2008, 16:58:56 pm »
witajcie,
proszę o wypełnienie niniejszej ankiety w celu sprawdzenia popularności aut typu cabrio.
dziękuję z góry za udział;-)

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: Cabrio czy nie cabrio;-)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2008, 22:36:05 pm »
Tylko kabrio

jannaf

  • Gość
Odp: Cabrio czy nie cabrio;-)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2008, 07:53:24 am »
Zagłosowałem, ale dopiero potem zauważyłem, że ankieta umieszczona jest w dziale XK. Głosując miałem na myśli XJS-a. 

radekxk8

  • Gość
Odp: Cabrio czy nie cabrio;-)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2008, 18:06:31 pm »
Jak dla mnie auto to tylko Cabrio.  :-10points dla CABRIO :) I jak wszystko dobrze pójdzie to już za niedługo stanę się posiadaczem XK8 właśnie w wersji otwartej. Nie ma nic piękniejszego niż jazda w ciepły dzień bez dachu, gdy słońce zagląda nam do kabiny. Wiem z doświadczenia, gdyż byłem już posiadaczem dwóch kabrioletów, a obecnie jeżdżę zwykłą zamkniętą konserwą i z utęsknieniem czekam by znów móc poczuć ten wiaterek we włosach :)

Offline Fishman

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Cabrio czy nie cabrio;-)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2011, 09:45:06 am »
Jak dla mnie auto to tylko Cabrio.  :-10points dla CABRIO :) I jak wszystko dobrze pójdzie to już za niedługo stanę się posiadaczem XK8 właśnie w wersji otwartej. Nie ma nic piękniejszego niż jazda w ciepły dzień bez dachu, gdy słońce zagląda nam do kabiny. Wiem z doświadczenia, gdyż byłem już posiadaczem dwóch kabrioletów, a obecnie jeżdżę zwykłą zamkniętą konserwą i z utęsknieniem czekam by znów móc poczuć ten wiaterek we włosach :)

Zgadzam się z przedmówcą.
Sam jeżdże xk8 cabrio od 2 lat. Wcześniej myślałem, że bez dachu da się jeżdzić tylko przez kilka dni w roku. Mówię o Polsce. Okazuje się, że latem jeżdzę codziennie bez dachu, chyba że pada! W kabriolecie da się jeździć od 13 stopni z włączonym ogrzewaniem. Szczególnie gdy jest słońce.

Ps. Naależę raczej do ciepłolubnych osób. Jestem zmarźlakiem.

szczypior

  • Gość
Odp: Cabrio czy nie cabrio;-)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2011, 09:57:00 am »
Mi xk cabrio się nie podoba tak jak coupe.
Lubię kabriolety ale akurat nie w tej wersji

Offline Fishman

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Cabrio czy nie cabrio;-)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2011, 20:28:03 pm »
Mi się też wydaje że coupe ma ładniejszą linie, nie mniej jednak cabrio daje wspaniałe doznania jeżdżąc w cieplejsze dni bez dachu. Bezcenne.
Kolejną jednak sprawą jest anonimowość i lans. W kabrio jest się jak na scenie (szczególnie w mieście) i mi nie specialnie to odpowiada.

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: Cabrio czy nie cabrio;-)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 23, 2012, 00:09:42 am »
e chlopaki, czy wolicie blondynki czy czarnowloski ?
Taki sam będzie wynik..... :-hehe
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------