Autor Wątek: XF 3.0 D Konin - prośba o opinie  (Przeczytany 5104 razy)

Lucasgo1

  • Gość
XF 3.0 D Konin - prośba o opinie
« dnia: Kwiecień 23, 2016, 21:30:02 pm »
Witam

Na dniach jest umówiony oglądać tego oto Jaguara

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xf-okazja-3-0-diesel-premium-luxury-unikalny-wszystko-majacy-piekny-ID6ylD3W.html

Z tego co zdążyłem ustalić owe autko było już wystawiane w zeszłym roku za dużo większe pieniądze przez dealera Jaguara z Poznania.

Proszę o opinie

A może ktoś z forumowiczów miał okazję oglądać tego kociaka??

Offline Jedrzej

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.828
  • 4.0 2001, 200D 1982
Odp: XF 3.0 D Konin - prośba o opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2016, 12:52:46 pm »
na zdjęciach naprawdę nic nie widać, nie można się wypowiedzieć. Proponuję zmienić post, ze screenem, nie wiem sam jak to się robi, ale jest to wymóg, inaczej ci modsi skasują. Pewne jest to, że jak w dzisiejszych czasach ktoś fotografuje furę za 100kzł takim badziewiem, to albo chce coś ukryć, albo nie chce sprzedać. Tylko osobiście wykonane zdjęcia. może ktoś zobaczy, i zrobi foty. Tylko że teraz sporo ludzi jest na spędzie w gdańsku.
Jaguar S-type 4.0 2001
Mercedes-Benz W123 200D 1982

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: XF 3.0 D Konin - prośba o opinie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2016, 14:05:56 pm »
nic z fot nie widać co za kretyn to ogłoszenie zmajstrował trzeba jechać i zobaczyć. jest kilku forumowiczów z konina może pomogą
i poproś moderatora o poprawke posta bo wyleci
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 576
Odp: XF 3.0 D Konin - prośba o opinie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2016, 16:33:28 pm »
jestem z konina i jak bardzo Ci zależy, to mogę podjechać i obejrzeć :) Gdybyś chciał zrobić oględziny samochodu przed zakupem, to mogę Ci taką usługę zamówić w autoryzowanym salonie Forda - pracuje tam ;) 
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

Lucasgo1

  • Gość
Odp: XF 3.0 D Konin - prośba o opinie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2016, 00:33:51 am »
Jutro w południe jadę  :-A oglądać to auto i od razu jestem umówiony na oględziny auta w bosch  serwis klaczek (nie wiem czy dobrze czy zle? W cenie oferuja sprawdzenie auta pod względem mechanicznym, sprawdzenie powłoki lakieru miernikiem itd.) szkoda Skiciu ze sie wcześniej nie zgralismy. Zobaczymy jutro co z tego wyjdzie....

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 576
Odp: XF 3.0 D Konin - prośba o opinie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2016, 08:06:03 am »
Daj znać jak poszło :) Serwis Klaczek w Koninie jest dobrym serwisem więc powinieneś być zadowolony.
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

Lucasgo1

  • Gość
Odp: XF 3.0 D Konin - prośba o opinie
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2016, 22:35:45 pm »
Po dniu pełnym emocji tak sobie siedzę teraz przed kompem i na chłodno mogę ocenić ze auto jest w stu procentach zgodne z opisem. W serwisie nie mieli sie do czego przyczepić, ja tym bardziej :). Jag pachnie nowością, jest strasznie pedantycznie zadbany do tego stopnia ze Pan ma nawet ponaklejane specjalne taśmy zabezpieczające progi przed zarysowaniami przy wsiadaniu, no i ten przebieg... ;D  Machina finansowa ruszyła i na mojowke będę mógł palić grilla spoglądając na kociaka w swoim ogrodzie.  Na marginesie auto od dosyć medialnej osoby z wyższych sfer finansowych - zarazem bardzo miłego i sympatycznego człowieka.  Jak już wszystko będę miał dograne to grzecznie przywitam sie jako pełnoprawny członek forum oraz zaprezentuje autko. :-yipee pozdrawiam

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 576
Odp: XF 3.0 D Konin - prośba o opinie
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 26, 2016, 06:38:51 am »
Teraz już wiem o którym mowa samochodzie :) Gratulację zakupu oraz szerokości :)
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?