Autor Wątek: X-Type 2003  (Przeczytany 7531 razy)

Offline Jedrzej

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.828
  • 4.0 2001, 200D 1982
Odp: X-Type 2003
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 17, 2015, 22:59:46 pm »
Kolego Dzery, z całym szacunkiem, nie znam auta, to prawda. Jaguara mam, ponieważ mercedesy które oglądałem z silnikiem V8, były zawsze po przejściach. Obejrzałem w życiu setki aut, znam się na tym, młokosem nie jestem. Na zdjęciu widze auto, nie wiem czyje, wyrażam swoją opinię, na podstwie zdjęcia, tak uwazam, i się po tym podpisuję. Jeżeli moja opinia jest błędna to przepraszam, ale na podstawie tej fotografii, nie zmienię zdania. Swój egzemplarz kupiłem, mimo że był cały lakierowany, i to kiepsko, bo interesowała mnie mechanika. Rynek aut wtórnych nie jest w Polsce uczciwy, więc zawsze wyraża się opinie anty, a koryguje dopiero po dokładnej ekspertyzie. Nie mam zamiaru nikogo urazić, ani na siłę szukać wad, ale nie pozostawię bez opisu, tego co uwazam za nieprawidłowe. Na tym chyba polega forum, i oczekiwania pytających.
Jaguar S-type 4.0 2001
Mercedes-Benz W123 200D 1982

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: X-Type 2003
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 17, 2015, 23:05:46 pm »
i tu się Jedrzej zgadzam widoczne wady trzeba opisać ale bez pogardy i uczulić przyszłego kupującego, a jak już kupujesz auto to wybrać to do którego najmniej dołożysz pieniędzy i pracy własnej
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

Offline MichałZet

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Jaguar Daimler X308
Odp: X-Type 2003
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 18, 2015, 16:57:28 pm »
Może ja dorzucę się do tego.
Obserwacje kolegi Jędrzeja nie wiem czy są rzetelne, bo samochód ma powłokę lakierniczą w bardzo dobrym stanie z kilkoma minusami. Był malowany, ale wszystko pomalowane bardzo ładnie, ok wygląda, po Twoim wpisie mam wrażenie, że auto było po mega dzwonie. Na lewej krawędzi maski jest ognisko korozji powierzchniowej.
Wszystkie szyby oryginalne z 2002/2003 roku.
Przód oczywiście był robiony, zmiana grilla na dużo ładniejszy nie ze względów wizualnych.

Nie podoba mi się to, że zdjęcia są sprzed paru lat. Zwykłe zdjęcia przed garażem, więc można samemu teraz takie zrobić. Każdy ma smartfona.
Tak, auto takie same, ale np. tutaj czegoś już brakuje, felgi są w innym stanie niż wtedy(do renowacji), wnętrze, opony na śmietnik, klima nie działała.

Auto tak w ogóle nie jest poważną ofertą sprzedaży, bo jak sam napisał Dzery w ogłoszeniu:" mam nadzieje że nie będzie zainteresowania i kot będzie mógł ze mną zostać", więc nie psujcie mu życia.  ;D

Chociaż wielkim fanem X-typów nie jestem, ten z zewnątrz na tych zdjęciach bardzo fajnie wyglądał.

« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2015, 17:23:37 pm wysłana przez MichałZet »

eMWuGSM

  • Gość
Odp: X-Type 2003
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 28, 2015, 20:41:09 pm »
Wersja SPORT więc
- pierwszy raz widze sporta z szyberdachem
- grill z MY08 (fakt ładniej wygląda)
- lusterka z MY08, ale już zaślepek na błootniku nei ma chromowanych tylko chyba pomalowane w LHK kierunki
- "Sport" występował w lakiere LHK??? Myślałem, że tylko MDZ, JJF, PEC i zielonym.
- chromy (zderzaków, listw drzwi, klapy) były tylko w High/Executive
- kot na masce w sporcie? :-thumpdown
- od kiedy to sport ma drewna w boczkach? ;D były tylko w High/Executive

Może VIN by ktoś podał, to by wiele wyjaśniło szczególnie jakie są cyfry 6. i 7. w VIN :)

Ogólnie te rzeczy powodują, że dla mnie to lepiony lift.

Można robić a'la lift, spoko, sam mam grill i siatke ze sporta MY07 w MY04, ale dołożenie chińskiego kota do X-a jest dla mnie porównywalnym pomysłem do chodzenia z dildo na czole.