Autor Wątek: XJR  (Przeczytany 6281 razy)

czapka

  • Gość
Odp: XJR
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 03, 2008, 14:58:44 pm »
Czy ktos zna lub kozystal z tego sklepu z czesciami? Jesli tak, jakies opinie?
http://www.britishparts.co.uk/

Ja zostawiłem u nich sporo funtów. Ogólnie byłem zadowolony ale ostatnio zaczęli często mylić zamówienia a czasem przyślą badziewie, które sie nie nadaje do niczego.  Spróbuj tu http://www.jagspares.co.uk/Manners/company.asp

daniel

  • Gość
Odp: XJR
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 03, 2008, 19:24:52 pm »
Z tym badziewiem, to się muszę zgodzić. Do większego zamówienia dorzucili mi gratis tuleje dolne amortyzatorów przednich i na Brygadzistów dowiedziałem się, że to badziewie wytrzyma tylko 1000km w polskich warunkach.

jarara

  • Gość
Odp: XJR
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 10, 2008, 17:15:32 pm »
Kupilem u nich te sondy. Sa o.k. i cena tez dobra, ale kupowala mi znajoma na miejscu, wiec bez wysylki i bez mozliwosci pomylki. Mam jednak kolejny problem z ktorym moze ktos mi poradzi? Kotek dostaje mianowicie "kota" z obrotami. Myslalem, ze wymiana sond zlikwiduje i ten problem, jednak nic sie nie zmienilo. Na poczatku po starcie ma normalne obroty ok.1000, po chwili wchodza mu jednak na ok. 1500 i tak sa caly czas. Nie mam pojecia jakich pomiarow nalezaloby dokonac i gdzie szukac jakichs mozliwosci ustawiania. Czy mozna to zrobic przez komputer? Sprawdzalem, i falszywiego powietrza nie dostaje.

Maciej London

  • Gość
Odp: XJR
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 10, 2008, 17:51:42 pm »
Jarara- moze trzeba przemyc przepustnice bo jak nie czyszczona to potrafi sie zapiekac.Pozdro-Maciej :-V

jarara

  • Gość
Odp: XJR
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2008, 08:29:26 am »
Miales Macku racje z ta przepustnica. Dzieki.
Konieczne bylo jednak rowniez zresetowanie komputera.
Wszystko chodzi jak nalezy
Jerzy  :)

pakoyfz

  • Gość
Odp: XJR
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2009, 22:05:31 pm »
kolego masz jeszcze te schematy do x300 XJr 4,0 kompresor bo mam problem z zapłanem a taki chemaci by mi pomugł