Autor Wątek: centralny zamek  (Przeczytany 1629 razy)

kamil25

  • Gość
centralny zamek
« dnia: Kwiecień 27, 2014, 21:21:45 pm »
. witam wszystkich znów mam mały problem mianowicie,wymieniałem centralny zamek od kierowcy bo nie zamykał przez jakiś czas było wszystko ok i znów ten sam problem zamyka i otwiera.jak zamknę kluczykiem to tylko kierowcy a z tyłu się zamykają i otwierają cały czas aż nacisnę razy na pilocie i przestaje,a wszystko się zaczęło jak pasażerowie z tyłu wcześniej otwierali drzwi jak ja jako kierowca.mam pytanie czy jest ktos w stanie podpowiedzieć jak wyłączyć zęby nie zamykał się sam po tym jak się ruszy,albo jak na razie ominąć żeby nie zamykać z pilota tylko ręcznie z kluczyka.za wskazowi dziękuje z góry.jestem za granica i mam cykora zostawiać go otwartego. :-X

enter84

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2014, 09:02:21 am »
Wyszło Ci masło maślane.Uzywaj znaków interpunkcyjnych.
Cytuj
]jak zamknę kluczykiem to tylko kierowcy a z tyłu się zamykają i otwierają cały czas aż nacisnę razy na pilocie
 
Chcesz powiedzieć,że jak zamykasz auto to za chwilę centralny zamek się sam otwiera?
Cytuj
czy jest ktos w stanie podpowiedzieć jak wyłączyć zęby nie zamykał się sam po tym jak się ruszy
Chcesz deaktywować automatyczne zamykanie się zamka po ruszeniu autem?
Opisz dokładniej problem.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2014, 09:09:38 am wysłana przez enter84 »

enter84

  • Gość
Odp: centralny zamek
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2014, 09:06:37 am »
Wyszło Ci masło maślane.Uzywaj znaków interpunkcyjnych.
Cytuj
]jak zamknę kluczykiem to tylko kierowcy a z tyłu się zamykają i otwierają cały czas aż nacisnę razy na pilocie
 
Chcesz powiedzieć,że jak zamykasz auto to za chwilę centralny zamek się sam otwiera?
Cytuj
czy jest ktos w stanie podpowiedzieć jak wyłączyć zęby nie zamykał się sam po tym jak się ruszy
Chcesz deaktywować automatyczne zamykanie się zamka po ruszeniu autem?
Opisz dokładniej problem.
Pozdrawiam