Autor Wątek: pilot  (Przeczytany 2977 razy)

peres20

  • Gość
pilot
« dnia: Marzec 12, 2009, 23:07:46 pm »
Witam wszystkich :-V. Mam problem w swoim kociaku, tzn nie dawno jak jeszcze byl snieg kiedy nastapila odwilz kociak zacząl mi wariowac tzn zapalaly sie i gasły same swiatla , otwieral sie i zamykal , podejrzewam wode, ale nie wiem w ktorym miejscu konkretnie popatrzec, moze ktos juz mial wczesniej taki problem i podpowie?? bylby bardzo wdzieczny :-K. Jeszcze jedno w tm samym czasie zamknal mi sie samochod, tzn ja zaryglowalem zamki z przycisku;D. I niechcący zamkly mi sie drzwi;/. Kluczyki w stacyjce i silnik zapalony :-hehe. Pozostalo sie wlamac . Po godzinach meki udalo sie otworzyc, ale nie dziala pilot;(. co moze byc przyczyna nie dzialajacego pilota ??. Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje :-R. Pozdrwiam.

peres20

  • Gość
Odp: pilot
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2009, 12:36:37 pm »
No wlasnie Radzio leje mi sie dosc mocno pod dywaniki;/. jak to mozna uszczelnic?? A w dzwiach jak sie bawilem wytrychem moglem przerwac jakis kabelek?? od sterowania zamkami pilotem,bo pilot przestal działac wlasnie po tm zabiegu;/. Pozdrawiam.

peres20

  • Gość
Odp: pilot
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2009, 00:19:11 am »
Ok Rodzio zrobie jak piszesz tylko poczekam troszke , moze sie cieplej zrobi :-V. Dzieki za pomoc :-R. Bylbym jeszcze bardziej wdzieczny jak bys mi napisal gdzie gdzie znajduje sie sterownik od zamkow , pilota?? z gory dzieki.  :-super

peres20

  • Gość
Odp: pilot
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2009, 12:00:47 pm »
Radzio a gdzie jet ten odpływ?? To sa te dwa otwory pod tym plastikiem na podszybiu?? czy gdzie?? czekam na pomoc pozdrawiam :-V

macho

  • Gość
Odp: pilot
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2009, 18:08:53 pm »
dobra,ale jak mam poznać że to wina zalanego przekaźnika? wysuszyć i mieć nadzieje że będzie ok? trochę wody u mnie jest nie za wiele.
Gdzie jest czujnik na który teoretycznie powinno kierować się pilota przy otwieraniu pilotem ( mówię teoretycznie bo w Jagu otwierał się z dużej odległości, a w starym Peugeocie muszę kierować sygnał na podsufitkę). W moim jagu wystaje coś przy światełkach na podsufitce co przypomina czujkę ale to ty6lko jakaś zaślepka ??????

optre

  • Gość
Odp: pilot
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2009, 18:59:07 pm »
Macho centralke będziesz miał chyba nad nogami pasażera, od centralnego napewno, alarm pewnie też (nie wiem na 100%, mój jaguś niema orginalnego alarmu). Alar jaga jest sterowany radiowo, a fale radiowe rozpraszają się w wszystkie strony, więc nie musisz kierować w strone centralki.

dlugiv8

  • Gość
Odp: pilot
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2009, 20:58:54 pm »
Witam wszystkich.Ja godzine temu skonczylem uszczelniac kota.Problem nie z pilotem,ale tez zaczela wariowac elektryka.sprawa dosc prosta-u mnie.tak jak pisal radzio po zdjeciu plastiku z podszybia odkrylem dwa ogniska korozji w okolicach blotnikow.tymi otworami woda sie saczyla do srodka i po stronie kierowcy kapala na skrzynke bezpiecznikowa.troche wilgoci,patyna na stykach i przestal dzialac fotel,lustra sie same przestawialy itp.otwory uszczelnilem,wnetrze suche,skrzynka osuszona i no problem.proponuje sprawdzic przy okazji,czy nie zacieka i u Was.
Pozdrawiam.

peres20

  • Gość
Odp: pilot
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2009, 22:55:59 pm »
Dzieki posprawdzam;) :-R

macho

  • Gość
Odp: pilot
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2009, 22:59:17 pm »
A wodę miałem ale z nóg pasażera :-wstyd

peres20

  • Gość
Odp: pilot
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2009, 23:01:51 pm »
Nie wiem bateryjki sa ok 3v kazda posiada, nie mam juz sily do tego pilota ;( :-cry