Autor Wątek: Magiczny pisak do lakieru  (Przeczytany 2991 razy)

Czarek Konin

  • Gość
Magiczny pisak do lakieru
« dnia: Październik 01, 2013, 11:58:50 am »
Komuś się chyba nudziło i mi przerysował drzwi czymś ostrym, mam pichę na pół metra przez całe drzwi, głęboką na tyle, że pasta polerska nie dała sobie rady. Na szczęście nie był to gwóźdź więc nie zdarł do blachy a jedynie chyba do podkładu. Słyszałem o magicznych pisakach, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki usuwają tego typu rysy. Przy okazji usunąłbym kilka drobniejszych. Oczywiście nie wierzę w takie bajki lecz coś musi być na rzeczy i może któryś z producentów jednak ma w swojej ofercie takie cudeńko które mi pomoże? Znacie sposoby na usuwanie takich rys bez konieczności wizyty u lakiernika celem malowania i pozbywania się 1000zł?

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: Magiczny pisak do lakieru
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2013, 12:05:26 pm »
jeśli chodzi o pisak to szkoda piaeniędzy

Jag the ripper

  • Gość
Odp: Magiczny pisak do lakieru
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2013, 18:08:37 pm »

Pawel99

  • Gość
Odp: Magiczny pisak do lakieru
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2013, 12:46:21 pm »
Nabyłem kiedyś takie cudo w Norauto. Albo wykonawca (czyli ja) był nieudolny, albo rysa za gruba, bo efekt był żaden :-nie

Czarek Konin

  • Gość
Odp: Magiczny pisak do lakieru
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2013, 12:48:34 pm »

robek1965

  • Gość
Odp: Magiczny pisak do lakieru
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2013, 12:59:09 pm »
Nie warto :-kogutki deszcz i myjnia zmywają to w jednej chwili.

nz2007

  • Gość
Odp: Magiczny pisak do lakieru
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2013, 13:09:53 pm »
Koszt u lakiernika 1.000 zł to chyba z grubsza przesadzony no chyba że lakiernik naciągacz... A na rysy najlepszy cienki pędzelek, najmniejsza ilość dobranego lakieru i chwila cierpliwości. Później wizyta u zaprzyjaźnionego lakiernika celem spolerowania i "prawie jak nówka"  :)