Autor Wątek: witam fan XJ III  (Przeczytany 5861 razy)

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 16, 2013, 16:59:21 pm »
Tablc zjazdowe to Zaden problem ok15min.60do 120€ A laweta to tylko jeden tel. 400€ i do polski. Zycze powodzenia i rozwagi...

Offline PinkTool

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 16, 2013, 17:39:59 pm »
tak też  robię,nawet upolowałem jednego Dżaga do oglądania,jutro pewnie pojadę  zobaczyć...chodziło mi raczej i pomoc w aspekcie na co zwracać uwagę i czy III 5,3 to dobry  wybór,wprawdzie ten model podoba  mi sie najbardziej i serce  mowi ,ze to jest "miłość',ale mam też  rozum..i stąd dylemat..heh
XJ-S
XJR
XJ III

Offline PinkTool

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 16, 2013, 17:44:26 pm »
Tablc zjazdowe to Zaden problem ok15min.60do 120€ A laweta to tylko jeden tel. 400€ i do polski. Zycze powodzenia i rozwagi...
oj jak poczytałem jakie to problemy mam z urzędasami przechodzić  to ja za nerwowy jak"Pawlak" jestem,ale  jutro zapytam kolegę on sprowadzał  auta..może mi pomoże ...
XJ-S
XJR
XJ III

Offline PinkTool

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:43:27 pm »
oj chyba  nie  lubi  mnie ten Ktoś kto tu rządzi..znalazłem XJ 12 do oceny,ale co dodam wątek to wywala go..no cóż będę musiał poradzić sobie sam...Wszystkim chcącym pomóc ..dziękuję..pozdro
XJ-S
XJR
XJ III

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 18, 2013, 16:31:07 pm »
....lubi, lubi. Ja też niejednokrotnie mam problemy z przeżrzceniem fotek i linków. nie martw się - nauczysz się. Nie wszystko od razu.  ;D :-trudno Pozdrawiam
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline PinkTool

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 18, 2013, 20:15:35 pm »
skoncentrowałem się na szukaniu poprostu fajnego XJ III,a że mam kolegę który odnawia auta..to mam nadzieję ,ze  sobie poradzę..pozdro
XJ-S
XJR
XJ III

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 18, 2013, 21:03:19 pm »
Poradzisz sobie. zaglądaj tylko na porady i indes sprzedam. zaglądaj też na index modelu. Tam weż udział w pogaduchach i na pewno ktoś ci pomoże. Pozdro :-super    :-W
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline PinkTool

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 18, 2013, 21:39:55 pm »
na forum xj III to ja nie widzialem,a na naszym rynku to raczej skorupy..oglądałem jednego już z kolegą...jeszcze  nie wyszliśmy z auta...a już mówi, " w zasadzie możemy wracać,jak on był nie bity to ja jestem fanem jaguarów",on jest zwolennikiem amerykańskich klasyków..heheh.Szukam w Niemczech,chciaż  boję się tego sprwadzania,ale do odważnych świat należy...może w sobotę jak  wybiorę się na koncert P.McCarteya..zobacze ze dwa  w Warszawie..chociaż  drogie bo 40-50 tys. ,niby porobione ..ale jak zrobione  to ja sie nie znam..ale popatrzeć przecież można heh...odwiedzę jeszcze Astona Martina...może do soboty problem sie rozwiąże,bo  wysłalem totolotka 8)..hehe//pozdro
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 22:27:53 pm wysłana przez PinkTool »
XJ-S
XJR
XJ III

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 18, 2013, 21:53:24 pm »
Nie jestem mocny w tych modelach, ale proponuje tobie jedno - szukaj na stronach w Belgi, Szwajcarii, Austrii. to najlepsze co możesz zrobić. Tam dbają o Koty i nie zawsze dużo kosztują. patrz na prywatne ogłoszenia !!! :-V
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline PinkTool

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:06:21 pm »
Dzięki,a jakies  strony z ogłoszeniami znasz?  będę wdzieczny za pomoc...pozdro
XJ-S
XJR
XJ III

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:11:50 pm »
Mój był sprowadzany z Belgi, niestety za pośrednictwem handlarza. NIE rób tego błędu, choć nie ma tego złego co by na dobre niewyszło.Im więcej poświęcisz czasu swojemu Kotowi, tym bardziej go potem "kochasz"  :-super. Coś ci się postaram wynaleźć i dam ci znać  :-V
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline PinkTool

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:23:22 pm »
niech to kaczki zdepczą ja językowo  to nieźle  mówie,ale po polsku i też nie do końca..więc..chyba  bez handlarza  się nie obejdzie,poza tym  jestem ze wschodniej Polski i  blisko to ja mam ale do Lwowa  naprzykład heh,a forum już  czytam od  kilku dni...jeszcze z tydzień  i habilitacje z niego zrobie  heh..będę wdzieczny za linki do stron z ofertami..pozdro
XJ-S
XJR
XJ III

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:28:50 pm »
Masz pierwszy www.mobile.eu   -  sprawdź :-V
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline PinkTool

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:48:20 pm »
nom namierzyłem jednego wew Austrii,jadę w lipcu do Włoch,Koleżanka Małżonka się ucieszy jak po drodze będziemy zwiedzać zamiast zabytków samochody  ups..hehe...świetne  auto jest we Szwarcarii....czarny,czerwona  skora cabrio...no ale jazda,ale bez wygranej w totolotka  nie dam rady ...68 tys...ale  euro...ups  ups..w Holandii  jest kilka,tylko jak  wytłumaczyć Koleżance Małżonce ,że w Holandii też można leżeć na plaży? hmmmm?ciekawe jak u Niej z geografią..może przekonam ją,ze to po drodze...albo upalę ja trawą heh..pozdro
XJ-S
XJR
XJ III

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: witam fan XJ III
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:52:27 pm »
Kolego - "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" i " cel uświęca środki"   :-bry  :-clap
Szukaj , a znajdziesz - są tańsze tylko trzeba go upolować jak prawdziwego kota  :-super
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie