Autor Wątek: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)  (Przeczytany 4712 razy)

Jag Daniels

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 21, 2013, 10:39:36 am »
 :-bry

Oktawian80

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 22, 2013, 17:49:35 pm »
Witaj u nas! :-tylko

pawelek11

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 24, 2013, 17:41:39 pm »
 :-bry

gizbern

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 21, 2013, 18:38:33 pm »
hello

mam na imię Michał.
właśnie zostałem przez kompletny przypadek właścicielem mondeo w karoserii kociaka x-type 3.0. V6 AWD z roku 2002.




Widziałeś kiedyś mondeo z napędem na 4 koła?  :-nuts  Coś Ci sie fora pomieszały?   :-nie

Połączono

hello

mam na imię Michał.
właśnie zostałem przez kompletny przypadek właścicielem mondeo w karoserii kociaka x-type 3.0. V6 AWD z roku 2002.

od ćwierć wieku podobają mi się jaguary jednak zamiłowanie do driftingu spowodowało, że wyłącznie bmw gościło w moim garażu. 
teraz obok Bunisławy stoi kociaczek (jeszcze imienia nie wymyśliłem, ale zwykły "Kotek" wydaje mi się ok :) ).


Nie chciałbys spotkać w 4 oczy tego "kociaczka", "koteczka", czy innego "kocika" w rzeczywistości. Nie zostałeś dopieszczony w dzieciństiw czy jak?

Połączono

hello

mam na imię Michał.
właśnie zostałem przez kompletny przypadek właścicielem mondeo w karoserii kociaka x-type 3.0. V6 AWD z roku 2002.

auto jest zaniedbane i czeka mnie sporo pracy by lśniło co najmniej tak ładnie jak Bunia, więc pewnie nie raz będę czerpał informacje od wieloletnich miłośników co , jak i gdzie zrobić...
kociaka mam od pierwszego właściciela, który zmienił x-type na nowiutkiego, salonowego XJ (dżyzys... co za nieziemskie auto ten XJ - prowadziłem i wysiąść nie mogłem), a  x-type'a nie miał serca oddać w nieznane ręce, więc trafił do mnie właściwie za ładny uśmiech i obietnicę, że będę o kociaczka dbał równie dobrze co o Bunię.


"Bunia", "kotek" co ty stary gumisie jeszcze oglądasz?

Połączono

hello

nie wiem czemu brakuje mu mocy. jedzie całkiem, całkiem, ale powinien być ogień a nie pitu pitu, że mnie volvo lat 20 na światłach odstawia... może wystarczy wymienić świece?



Jak Ci ognia brakuje to podpal  :-yipee  Myślę, że swiece dadzą radę a i jeszcze napewno magnetyxzery i filter stożkowy.

W prawym rogu wiadomości masz opcję . Możesz edytować posta przez okres 3 godzin

myślę, że zdrowo Cię pogięło...
przemieliłem w swoim życiu mnóstwo samochodów.
m.in. z 7 czy 8 BMW, dwie lancie (w tym HF), trzy alfy romeo (m.in. GTA) albo "ślicznotkę" http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://media.auto-motor-i-sport.pl/1/261/odwroceni_060618_1081_ks-b3fa0e2594cc00963e32a2b67934c71d.jpg&imgrefurl=http://www.auto-motor-i-sport.pl/adrenalina/Kamil-Durczok-dziennikarz-Mercedes-500-SEC,12561,1&h=420&w=630&sz=114&tbnid=EXnXBycP4_UDhM:&tbnh=90&tbnw=135&zoom=1&usg=__HEdc4yj6lem4mtADRdXHWITqUgQ=&docid=semocdw9ufh9XM&sa=X&ei=1aCbUaSjOMzktQazmYC4BQ&ved=0CDUQ9QEwAQ&dur=1382
większość moich samochodów to były auta z duszą i kupowałem je sercem a nie rozumem. dżagi też mi się zawsze podobały a choć aktualnego x-type chcę się pozbyć to tylko dlatego, że chcę xj. i wciąż jest to decyzja by mieć auto z duszą, bo jakościowo np do BMW to jaguarom baaaaaaaardzo dużo brakuje.
i jak widzisz, niektórzy nazywają swoje auta jak np w filmie odwróceni i wielu innych. gdyby miał matiza to na pewno by tak nie było, ale ja o swoje auta zawsze bardzo dbałem i dobrze je traktowałem. i nie wkładałem im żadnych magnetyzerów itp a jedynie np zlecałem przyszykowanie beemki do driftu lub rajdów, bo na mechanice się nie znam.

Ty natomiast jesteś zwykłym prostakiem i bucem, któremu wyszła słoma z butów.
i nie mam najmniejszej przyjemności obcować z takimi chamami na forum.
z czymś takim nie spotkałem się jeszcze na żadnym forum miłośników aut a jestem zarejestrowany na wielu z nich.
możecie wykasować moje konto.

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 22, 2013, 18:02:16 pm »
Za dużo komiksów, bajek i science fiction. Lecz się.

gizbern

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 12, 2013, 10:05:21 am »
z tego da radę się wyleczyć, choć to mało uciążliwe i daję radę z tym żyć...
z bycia prostakiem jak Ty wyleczyć się szybko nie da rady...

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 12, 2013, 19:45:41 pm »
Witaj Panie Michale ostro namieszales... To jest Zacne forum i na takie obelgi jak BUC kompletnie niema tu miejsca!!! Swiadczy to tylko o braku pewnego Dystansu jak röwniez Taktu. Sadzac z Twoich wypowiedzi masz pewne klopoty pewnie jestes kawalerem ktöremu brak porzadnego zajecia :- pojecia Kiepsko wystartowales a szkoda bo w JCP uzyskasz wiele cennych informacji i moze znajomych... A co do tej slomy to tez nie bardzo taktowne bo nie jeden znas niezle tyra zeby Zadbal o Rodzine i Pasje Ktöra Nas loczy... Owszem zdazaja sie slowne gierki ale takie z klasa a nie takie osiedlowe......... :-nie

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 12, 2013, 22:10:54 pm »
Widzę ,że ktoś tu ma przerost "treści nad materią" . Albo jest bardzo butny. Ale Beeee,emowicze tak mają. Wiele klubów, wiele samochodów albo jesteś gorący albo nerwowy, że tak zmieniasz barwy kolego.
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

monisia510

  • Gość
Odp: gizzzi + x-type 3.0 serdecznie wita fanów kociaków :)
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 13, 2013, 06:52:09 am »
Witamy  :)