Autor Wątek: Jak dostać sie do głosnika nisko tonowego (x300)  (Przeczytany 2586 razy)

pakoyfz

  • Gość
Jak dostać sie do głosnika nisko tonowego (x300)
« dnia: Styczeń 11, 2009, 21:58:26 pm »
Witam mam pytanko jak najłatwiej dojśc żeby wymontować głośnik z tylnej półki z x 300 czy trrzeba wymontowac kanape czy jakoś inaczej sie to da zrobic

magic

  • Gość
Odp: Jak dostać sie do głosnika nisko tonowego (x300)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2009, 05:47:54 am »
Tez probowalem to zrobić ale zawiesiłem sie na oparciu kanapy. Odkręciłem dwie śrubki po obu stronach u dołu oparcia. Oparcie ani nie drgneło, a ze jestem leniwy i nerwowy :-wstyd dałem sobie z tym spokój. Czy jest tam oprócz tych dwóch śrub coś jeszcze co trzyma tą kanape?

magic

  • Gość
Odp: Jak dostać sie do głosnika nisko tonowego (x300)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2009, 22:17:34 pm »
właśnie tak zrobiłem, ale ani do góry ani na dół ani w lewo ani w prawo ani nigdzie. Spróbuje jeszcze raz na spokojnie  ale jak będe w dobrym humorze zeby nawet jakieś uparte oparcie nie zdołało mi go popsuć. :D. Dzięki

magic

  • Gość
Odp: Jak dostać sie do głosnika nisko tonowego (x300)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2009, 15:37:22 pm »
zrobilem to!! ale tam byly 4 sruby po 1 na krancach oparcia i 2 posrodku. Uwaga z wyciaganiem oparcia do gory najpierw delikatnie dobrze jest odbezpieczyc plastikowe zaslepki przy pasach wchodzace w oparcie (one tez je trzymaja) ja tego nie wiedzialem i niestety je polamalem :-thumpdown