Autor Wątek: zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika  (Przeczytany 3056 razy)

ktr

  • Gość
zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika
« dnia: Wrzesień 22, 2012, 11:53:20 am »
Czołem,

Właśnie zauważyłem, że dekielek (widoczny na załączonym zdjęciu) zamocowany na tyłach podłokietnika (widać go siedząc z tyłu) został zniszczony. Albo sam się zniszczył, albo ktoś go obdrapał. Dziwna sprawa, był koloru jasny szary (skóry mam tzw. siwe, jasne), a teraz widać na nim czarne "plamy" - tak jakby ten lakier szary został zdrapany z plastiku. Wyłażący czarny jest bardzo brzydki.

Czy komuś coś takiego się przytrafiło? Co radzicie z tym zrobić? Może ma ktoś do sprzedania taki dekielek w moim kolorze, w dobrym stanie? Albo czym to pomalować? Mam w domu farbę do skór, bo niedawno sobie podmalowałem kawałek tapicerki, ale nie wiem czy można tym pomalować ten plastikowy dekielek... nie chcę sam ryzykować... Proszę o Wasze rady co można z tym zrobić. Na razie go zdemontowałem, bo wyglądał paskudnie, ale bez niego też nie jest najpiej.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

ktr

  • Gość
Odp: zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2012, 12:40:33 pm »
Serio nikt nie ma żadnego pomysłu co można z tym zrobić?

BlackV6

  • Gość
Odp: zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2012, 13:13:58 pm »
A co można z tym zrobić w prosty sposób sobie to pomaluj i tyle :)

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.283
Odp: zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2012, 13:20:04 pm »
Za 22 funciaki kupujesz popielniczkę nową w kolorze tunelu.
Dekielka nie znalazłem.
Jest XE MY20, XJ6 1995
By³ X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

ktr

  • Gość
Odp: zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2012, 16:53:58 pm »
Zastanawiam się nad malnięciem tego dekielka... tylko problem może być z dobraniem koloru. Mam taki kolor - owszem, ale to farba do skór (mojej tapicerki)... i nie wiem czy to dobry pomysł, aby tym pomalować plastikowy dekielek bo może będzie się łuszczyć? Chociaż kto nie ryzykuje... Sam nie wiem.

szmyrus666

  • Gość
Odp: zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2012, 20:40:40 pm »
witam
wrzuć fote czego dokładnie potrzebujesz gdzieś mam podłokietnik z angola w szarym czy też siwym  kolorze
pozdro

ktr

  • Gość
Odp: zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2012, 17:09:33 pm »
W pierwszym moim poście jest fotka tego dekielka. Fotka znajduje się w załączonym przeze mnie pliku Worda.

szmyrus666

  • Gość
Odp: zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 02, 2012, 18:18:40 pm »
Witam mam taki dekielek w kolorze siwym
jeśli jesteś zainteresowany 504 130 165 zapomniałem dodać ze dekielek jest za free, jeśli ktoś coś potrzebuje dajcie znać bo jeszcze trochę taili mi w piwnicy przeszkadza oddam za dobre piniondze  :)
pozdro

Konradop

  • Gość
Odp: zniszczony dekielek z tyłu podłokietnika
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2012, 03:24:34 am »
Jesoooo ... jak ktoś ma taki dekielek - nieważne w jakim kolorze (najlepiej jednak własnie siwy) to biorę !!!!!
Szukam już chyba z pół roku :( ...
pozdrawiam !