Autor Wątek: Witam z Gdyni, sprzedałem XJR'a w Ameryce, szukam tutaj XKR'a bo już choruje!!!!  (Przeczytany 3104 razy)

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
 :-thumpdown No musza przyznać że próbowałem (przez ostatnie pare miesięcy od przyjazdu z Ameryki) się odleczyć z Jaguarów za pomocą BMW, ale to tak jak z narkami, nie ma sposobu i koniec. I prawie tyle samo kosztuje.....

Tylko dobrze że zawsze się kończy jazda z wielkim "grin" pomimo wszystkich problemów życia, i urzędów, i głupoty co panują w dzisiejszym życiu... 8)

BMW mnie denerwuje, jak w gabinecie dysynfekowanym jeżdzić, nie ma SOUL  :-wstyd

Przeprowadziłem się bo uciekam od idjoctwa wszędzie, a w Ameryce to aż za dużo  :-K. Tutaj inny klimat, muszę przyznać, benzyna kosztuje dużo więcej, itd. ale pomimo wszystkeigo "wrócić do korzeni" w starszych latach to się opłaca.

Czyli z historii, urodzony w Anglii w 50 latach Polskiej rodzinie, po całej Anglii sie przeprowadzałem, w końcu wyjechałem do Ameryki 25 lata temu, a dobrze mnie wkurzyli, tak że wyjechałem spowrotem do Anglii, gdzie panuje idiotyzm.... i nie ma co tylko do Polski spróbować.... i tu się znalazłem...

Mam nadzieje że się da znależć ładnego XKR'a , i wtedy będzie RAJ !!! :-A

Album wszystkich zdjęć z życia i dziwnych Samochodów w linku http://Myphotos.maybeme.com

Do Zobaczenia !!!
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------

Oktawian80

  • Gość
 :-bry

slavek

  • Gość
Witaj

owczar

  • Gość
Welcome back :-clap

Skubi

  • Gość
 :-bry

Pirat

  • Gość
Witaj w naszym poukładanym kraju  ;D

Piotrek

  • Gość
Witaj!! :-tylko

ryszard

  • Gość
Witaj  :-V :-V

PrzemkoS

  • Gość
Witamy !!! :-tylko

Chwytajzycie

  • Gość
Witam Gdynianina!

Pocoyo

  • Gość
Odp: Witam z Gdyni, sprzedałem XJR'a w Ameryce, szukam tutaj XKR'a bo już choruje!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 02, 2012, 23:36:33 pm »
witaj na forum!  :-tylko

szczypior

  • Gość
Odp: Witam z Gdyni, sprzedałem XJR'a w Ameryce, szukam tutaj XKR'a bo już choruje!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 02, 2012, 23:47:39 pm »
Witaj :-tylko
Ty wrociles sprzedajac xjr,a ja wyjechalem sprzedajac xj :-cry

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: Witam z Gdyni, sprzedałem XJR'a w Ameryce, szukam tutaj XKR'a bo już choruje!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 03, 2012, 01:16:46 am »
Witamy na forum.  :-bry
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

tomek

  • Gość
Odp: Witam z Gdyni, sprzedałem XJR'a w Ameryce, szukam tutaj XKR'a bo już choruje!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 03, 2012, 16:34:20 pm »
Podaj mi maila to wyślę Ci parę zdjęć mojego kota. Może Ci się spodoba, to pomyślimy co dalej robić.

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.078
    • www.jaguar.org.pl
Odp: Witam z Gdyni, sprzedałem XJR'a w Ameryce, szukam tutaj XKR'a bo już choruje!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 04, 2012, 11:50:03 am »
WITAJ!  :-clap
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8