Autor Wątek: Radio Code  (Przeczytany 86257 razy)

BlackV6

  • Gość
Radio Code
« dnia: Październik 21, 2011, 15:56:40 pm »
witam

Podaje ponizej gotowa formułkę do uzyskania darmowego kodu do radia oraz adres serwisu ASO z DE ,kierując sie dobrem inncyh proszę o przyklejenie postu.

adres. kontakt@jaguar-servicecenter.de

Subject: radio code

Sehr geehrte Damen und Herren,

senden Sie mir bitte den Zuganscode für mein Autoradio, leider habe ich ihn selber verloren.
Fahrgestellnummer ist Nr VIN ...................................

Vielen Dank im Vorraus

M.f.G
nazwisko imie

mam nadzieje ze sie nie jednej osobie przyda ,a 120zl w kieszeni zawsze się przyda  :-V




cobi

  • Gość
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2011, 20:53:10 pm »
Potwierdzam.
Jescze raz wielkie ale to wielkie dzieki kolego.
W serwisie warszawa chcieli za kod 100 pln a w katowicach 200 pln.
Kolega pod wskazanym adresem uzyskał mój kod do radia za zupełną darmoche i radio znów działa.
Jeszcze raz wielkie dzięki.

pablo

  • Gość
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2011, 14:50:46 pm »
dziwne ze chcieli od ciebie kase w warszawce
ja mialem z 2 lata temu ten problem, kazali tylko wyslac fax lub skan dowodu rejestracyjnego i natychmiast podali kod , za darmo



jaco

  • Gość
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2011, 14:02:43 pm »
w Łodzi dali mi kod za free... wyslalem im email z numerem VIN i juz :)

Maphius

  • Gość
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2012, 17:08:34 pm »
Uwaga!
Wszystkie opisane powyżej sposoby działają w 100% (sprawdzałem) ale jest jeszcze 1.
Otóż na amerykańskim forum znalazłem kombinację klawiszy: A.Mem + PTY + >> (należy je nacisnąć i przytrzymać w podanej kolejności). Swoje radio zablokowałem do poziomu "Please wait" tzn. źle podałem 3 razy kod. Po wciśnięciu powyższej kombinacji udało się odblokować radio BEZ KODU.

Konradop

  • Gość
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:30:34 pm »
Uwaga!
Wszystkie opisane powyżej sposoby działają w 100% (sprawdzałem) ale jest jeszcze 1.
Otóż na amerykańskim forum znalazłem kombinację klawiszy: A.Mem + PTY + >> (należy je nacisnąć i przytrzymać w podanej kolejności). Swoje radio zablokowałem do poziomu "Please wait" tzn. źle podałem 3 razy kod. Po wciśnięciu powyższej kombinacji udało się odblokować radio BEZ KODU.

zgadza się, lecz ta kombinacja dział tylko w niektórych egz. Czemu i jak je wytypować ? tego niestety nie wiadomo ...
u mnie np nie działa (całe szczęście mam org kartę z kodem)

tatoo-jag

  • Gość
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2012, 22:31:04 pm »
jeśli nie działa powyższa kombinacja spróbuj  same A.MEM+PTY u mnie podziałało :-gwizd

Artur G.

  • Gość
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 02, 2012, 13:50:50 pm »
Witam ponownie,  dziś zadzwoniłem do  JLR ul. Waszyngtona z prośbą o podanie kodu do radia, przemiła rozmówczyni  poprosiła o   nr  VIN i  nr telefonu zwrotnego. Po  niedługim  czasie  oddzwonił  do mnie  także  miły pan i podał mi   kod.
 :-wings :-tylko
U mnie  być może ułatwiał  fakt, że samochód kupiony właśnie  w PL, dokładnie w JP ul. Grójecka.

Skopiowałem  moją wypowiedź z  tematu "code radio" uznałem, że  w przyklejonym  bardziej sie  moja  informacja przyda ...

Offline Paki_GD

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 03, 2012, 21:58:17 pm »
Jakiś czas temu (2 lata temu , teraz ponoc jest inaczej) miałem podobny problem z kodem. Byłem w jaguar Gdańsk gdzie nie mieli kodu do mojego auta. Poinformowali mnie że mogą go uzyskać z Warszawy za 200zł.
   Ze nie lubię dawać pieniędzy za nic, przedzwoniłem do Stratstone Jaguara w Birmingam UK , tam gdzie kupowałem samochód i w niecałe 3min uzyskałem telefonicznie kod do mojego Jaga.

Serwis Jaguara w Polsce jest do bani (przynajmniej ten Gdański), poza wysokimi cenami usług niewiele oferują. Moim skromnym zdaniem jak masz Jaguara to pomoc w takiej banalnej kwestii nie powinna zależeć od tego gdzie dany samochód kupiłeś.
był
X-Type 2.0 D SE 2004
Jest
X-Type 2.0 D SE 2005
XF 3.0  D 2013 Premium Luxury

Offline maksiu

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 19, 2012, 14:32:22 pm »
Po wysłaniu dowodu rejestracyjnego kod otrzymałem w jeden dzień  :-super

Jednak kod nie jest zgodny, chyba miałem wymieniane navi. Jest szansa aby coś jeszcze zrobić bez wykręcania navi ??
X-Type 2.0D 2004

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 19, 2012, 15:11:30 pm »
Magiczna kombinacja nie działa?? Ja pojechałem do gościa który się zajmuje radiami, pól godzinki i po krzyku. Podał mi kod i skasował jakąś śmieszną kwotę.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Offline maksiu

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 19, 2012, 15:23:02 pm »
Niestety nie działa, obdzwaniam magików z Wrocławia jednak wszyscy krzyczą 100zł  ::)

@edit: znalazłem kogoś za 30-50zł, podjadę w tygodniu  ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2012, 15:29:16 pm wysłana przez maksiu »
X-Type 2.0D 2004

BlackV6

  • Gość
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 19, 2012, 17:13:42 pm »
kopiuj wklej i wyślij jutro bedziesz miał kod na mailu :)

Offline murnie

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 20, 2012, 19:14:31 pm »
Historia z życia wzięta, aczkolwiek nie dotyczy Jaga ale Mercedesa, ale myślę, że przyjemnie poczytać ;) Zdarzyło się to w ubiegłym roku. Po wizycie w warsztacie miałam rozkodowane radio i nie znałam kodu. W serwisie Merca w Łodzi na Puszkina za 50zł po numerze vin podali mi kod do radia, ale nie działał. Uprzejma obsluga w serwisie również próbowała wstukać to i owo, ale bez skutku. Odwiedzałam ten salon gdzieś 3 razy, za każdym razem proszono mnie żeby "najpóźniej o 13.00" co pociągało za sobą zwolnienia z pracy. Za każdym razem czekałam w salonie ok. godziny a panowie dłubali i dłubali przy moim aucie. Ostatecznie stwierdzili, że oni nic nie pomogą i proponują wymontować moje radio i wyślą je do serwisu w Warszawie, ale to potrwa. Ile? Około 2-3 tygodni. Ok. Ważne żeby działalo. Po tym czasie dzwonię, okazuje się, że Warszawka zdecydowała iż moje radio jest guzik warte. Tzn szlag trafił jakiś element w plycie, koszt 700zł i może lepiej jak kupię sobie nowe. Pojechałam odebrać "złom" z serwisu. Na szczęście znajomy podpowiedział mi adres "złotej rączki" speca od takich spraw pod Łodzią. Zabralam radio z serwisu, pojechałam parę km dalej do Złotej Rączki, i facet ściągnął mi kod do radia, przeczyścił w środku, zaprogramowal stacje w ciągu 15 minut za 30 zł ! W salonie bez gadania zwrócili mi te 50zł za szajsowy kod.
Jeśli ktoś będzie kiedyś potrzebować, podam kontakt do tego faceta na mój email.

cobi

  • Gość
Odp: Radio Code
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:13:09 am »
Cytuj
A.Mem + PTY + >>

Działa  :-yipee