Autor Wątek: Jaguar i Land/Range Rover w Szczecinie !!!!!  (Przeczytany 4647 razy)

Offline Jaguar Wroc³aw

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Jaguar i Land/Range Rover w Szczecinie !!!!!
« dnia: Maj 31, 2011, 12:01:05 pm »
Miło mi poinformować że juz niebawem w Szczecinie będzie można kupić nowego Jaguara oraz Land Rovera, ponieważ będzie przedstawicielstwo autoryzowanego dealera... szczegóły wkrótce.. :-)

Przemek

  • Gość
Odp: Jaguar i Land/Range Rover w Szczecinie !!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2011, 16:31:24 pm »
Super! Gdzie i kiedy?

Mam nadzieję ,że wyjdziecie na swoje. Szczecin to trochę taka duża wioska. Mamy dwóch dilerów Mercedesa, BMW i Lexusa ale Audi już nie.

I poproszę zaproszenie na uroczyste otwarcie salonu  ;D

Romek Kaczmarczyk

  • Gość
Odp: Jaguar i Land/Range Rover w Szczecinie !!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2011, 16:41:29 pm »
Liczymy na rabat ;D

Offline Jaguar Wroc³aw

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Jaguar i Land/Range Rover w Szczecinie !!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2011, 19:30:16 pm »
jeżeli chodzi o Audi to jest już ktoś kto będzie dealerem ale kiedy postawi salon nie wiadomo, natomiast jeżeli chodzi o Jaguara i Land/Range Rovera to bedzie to punkt ekspozycyjny oraz przedstawiciel mobilny u którego będzie można otrzymać ofertę, przetestować samochód i zamówić. Na razie tylko tyle moge powiedzieć... :-)

Offline Jaguar Wroc³aw

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Jaguar i Land/Range Rover w Szczecinie !!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2011, 19:33:08 pm »
Szczecin może i wiocha ale jak wytłumaczyć że pierwsza w europie Tesla limuzyna będzie w Szczecinie (podobno)
mercedesy może są :-tylko i dwa ale co to za samochody dajcie spokój...

Offline Jaguar Wroc³aw

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Jaguar i Land/Range Rover w Szczecinie !!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2011, 19:41:38 pm »
Uroczystego typowego otwarcia salonu nie będzie bo na to żeby taki powstał wg. aktualnych standardów potrzeba około 10 mln zł więc będzie wykorzystany pewien obiekt do ekspozycji i tyle. Natomiast gdzie będzie można zobaczyć samochód(y) poinformuję na pewno... może to będzie okazja do spotkania cyklicznego - byłoby fajnie. Wiem że będzie na początek XF, Freelander, Range Rover Sport i chyba Discovery 4.