Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2422 razy)

Offline richie

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 443
Witam
« dnia: Sierpień 11, 2008, 22:09:38 pm »
Witam wszystkich, od paru lat zajmuje się sprowadzaniem, servisem, renowacją aut klasycznych i nietypowych właściwie wszystkich europejskich marek. Zasadniczo jestem zakochany w dwóch niemieckich markach ze studgartu ale przez moje ręce przewineły się też bardzo żadkie okazy włoskich super aut sportowych jak i angielskich aut typowo sportowych. Co do jaguarów to moim pierwszym samochodem byl własnie jaguar XJ6 III seria z 86 roku, auto stoi do dzisiaj niestety u mnie na placu z wyjetym motorem :( Aktualnie mam na stanie dwa Jagi Xjs 5,3 V12 jeden z nich jest w idealnym stanie i własciwie już jest sprzedany ale drugi z 90 roku bedzie jeszcze jakis czas u mnie więc zdecydowałem się przywitać na wypadek gdybym potrzebował waszej pomocy. Na początek dwa pytanka:
- Czy jest jakaś viniarka do jaguarów:) Viniarką nazywam stronę gdzie po wpisaniu vinu wyskakuje serwisowy       opis auta tj: kolor lakieru, typ tapicerki, wszystkie zamontowane dodatki itp?
- Czy znacie jakiś adres do zassania manuala do xjs-a

W ramach rewanzu jestem w stanie pożyczyć każdemu kto potrzebuję manuala haynes do Xj III serii



ja$

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2008, 22:23:41 pm »
=richie -witaj w gronie pozytywnie zakręconych--kotomaniaków

emilwol

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2008, 15:28:12 pm »
Czolem XJSiaku!

Cieszę się że jest nas coraz więcej. 
Co do wymiany informacji przesłali mi kiedyś z anglii jakiś namiar na stronkę użytkowników. Jak odszukam to prześlę.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2008, 16:43:19 pm »
:-witamy

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2008, 07:52:31 am »
Witam !
Musisz zaprzyjaźnić się z kimś z serwisu Jaguara.
oni moga wejsc na komputer jaguara i sprawdzic historie serwisu jak również stronę wyposażenia auta. do starszych modeli przed 80 latami musisz napisac do klubu Jaguara w Anglii albo w USA oni licza okolo $35.

qbaty

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2008, 08:08:21 am »
- Czy jest jakaś viniarka do jaguarów:) Viniarką nazywam stronę gdzie po wpisaniu vinu wyskakuje serwisowy       opis auta tj: kolor lakieru, typ tapicerki, wszystkie zamontowane dodatki itp?
Pewnie szukasz odpowiednika mercedesowskiego:
http://old.mbclub.ru/mb/vin/?lng=eng
Też próbowałem coś takiego znaleźć, bo to fantastyczne narzędzie, ale mi się nie udało :(