Autor Wątek: Problemy z oświetleniem wnętrza  (Przeczytany 5680 razy)

MariuszV6

  • Gość
Problemy z oświetleniem wnętrza
« dnia: Lipiec 23, 2008, 13:56:25 pm »
Witam wszystkich,
Proszę o pomoc bo mam problem z ustaleniem co jest powodem, że nie wyłącza się w ogóle oświetlenie wnętrza. Musiałem wyciągnąć bezpiecznik. Czy spotkaliście się z takim przypadkiem?

SNAJPER 1707

  • Gość
Odp: Problemy z oświetleniem wnętrza
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2008, 15:57:11 pm »
W jagu jeszcze się z tym nie spotkałem ale na twoim miejscu w pierwszej kolejności sprawdził bym włączniki oświetlenia kabiny znajdujące się pod tapicerką drzwi,powinny się znajdować przy mechanizmie sterowania klamką albo przy ograniczniku otwarcia drzwi,uważaj na plastikowe kołki mocujące tapicerkę lubią się łamać,powodzenia :-V

Biedrona

  • Gość
Odp: Problemy z oświetleniem wnętrza
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2008, 16:34:28 pm »
Koledzy nie bede zakladal nowego postu,napisze tutaj
Sprawa podobna

Mianowicie od wczoraj nie pali sie u mnie,niebieski trojkat od klimy. Tzn jest taki guzik na strefe z niebieskim zimny,i czerwonym  cieply trojkontami...jeden przestal mi sie swiecic niebieski.. :(

Jak to wymienic? jak tam sie dostac i co tam siedzi? Mozna to wymienic samemu?

Pozdrawiam

Profesorek

  • Gość
Odp: Problemy z oświetleniem wnętrza
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2008, 18:15:34 pm »
Mam to samo, nie świeci się niebieski. Podobnie nie świecą wyłączniki szyb po stronie pasażera - przód i tył. Myślałem, że trzeba tam najpierw posadzić dupsko na fotelu ale nie zapaliły się.

Na dniach będę u kolegi speca elektryka samochodowego. Wsadzi tam łapki i zobaczymy co zrobi.

Tak przy okazji... domyślam się, że sterowanie szyberdachem też jest podświetlone ?
Bo u mnie ciemność... :(

Dam znać co i jak.

Offline filar12

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 887
  • http://lpg-lodz.pl/
Odp: Problemy z oświetleniem wnętrza
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2008, 20:24:53 pm »
U mnie świecą się tylko przyciski od szyb w drzwiach kierowcy myślałem że tak ma ten typ  :-zly
Więc jurto wkrętak i wyrywam.
A a tak przy okazji z tym światłem kabiny niema w s-typie osobnych "włączników" oświetlenia są zintegrowane z mechanizmem zamka.
http://lpg-lodz.pl/

KIEDYŚ był S-type 1999r 3.0 V6 "sreberko" napędzane LPG ;-) następnie X350 4.2l +LPG oczywiście ;-), S-type 2002r Fl 3.0L LPG, X350 3.0L LPG ;-),teraźniejszość X358LWB 4,2 LPG.

Biedrona

  • Gość
Odp: Problemy z oświetleniem wnętrza
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2008, 21:58:19 pm »
Hmm

Podswietlanie szybera i tyl drzwi u mnie ciemno :)
Wiec nie wiem
Napewno skoro pali u mnie niebieskie i czerwone trojkaty od klimy po stronie prawej to i niebieskie po lewej powinno
W drzwiach kierwocy wszystko mi swieci :P

Pozdrawiam

Biedrona

  • Gość
Odp: Problemy z oświetleniem wnętrza
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2008, 19:05:21 pm »
Profesorek
Byles u tego elektryka?

Ktos wie co to tam sie kryje za dioda,lampka w tym panelu sterowania klimy?

 :-tylko

Profesorek

  • Gość
Odp: Problemy z oświetleniem wnętrza
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 27, 2008, 06:58:52 am »
Jeszcze nie byłem. Walczyłem z LPG.

artleks

  • Gość
Odp: Problemy z oświetleniem wnętrza
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 27, 2008, 08:02:07 am »
Jeszcze nie byłem. Walczyłem z LPG.
ja szczegołów nie znam, ale rajd jest nawigacyjno - turystyczny. Celem rajdu nie sa wyscigi tylko zabawa z konkurencjami na orientacje  :-V

Profesorek

  • Gość
Odp: Problemy z oświetleniem wnętrza
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 27, 2008, 12:43:55 pm »
Cytat: artleks
zabawa z konkurencjami na orientacje  :-V

Na orientację ? W terenie ? Jestem Sandomierzanin od urodzenia... może się nie zgubię :)

Mały OT nam się robi..

zbrozloo

  • Gość
Odp: Problemy z oświetleniem wnętrza
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 22, 2009, 17:40:06 pm »
Panowie, temat wydaje sie stary, ale brak oswietlenia wnetrza lub jego stala obecnosc to raczej problem ze sterownikiem ktory znajduje sie pod tapicerka drzwi kierowcy. Sterownik odpowiada za prace centralnego zamka , szyb , oswietlenia wnetrza i kilku innych rzeczy. Jest to rzecz ktora mozna przeprogramowac lub zresetowac. Jezeli ktos wie jak go zresetowac bardzo prosze o podpowiedz.