Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Klima

<< < (4/7) > >>

dred:
Sprężarka wyjęta, po rozbiórce w celu wymiany uszczelniczay i oringów okazało sie, że jest kiepska (wzety na wałku itd).
Jest to SD-709.
Zakładam, że 93-94 to była już SD7H15.  Zgadza się?

Z tego co widzę na zdjęciach to wyglądaja tak samo. Wtom pisałeś, że  jednak nie są plug and play. Czyli muszę mieć sprężarkę z mocowaniami i wężami z 93-94 aby zasadzic do starszego?

wtom:
z nowych pasuje SANDEN U4646

sebek1111:
Rozebrales dzialajaca klime? A wiesz, ze to by pięknie działało  na R290 lub podobnej mieszaninie do  R290 i R600 i to bez zmiany oleju ? Oczywiście pisze to czysto informacyjnie, nie że miałbys tak robić bo chyba nie wolno :D

wtom:
Ja mam nabite R20, działa super. Przy konwersji na R134 wg. biuletynu serwisowego jaguara może być mieszanina olejów (mineralnego/estrowego) 50/50%

dred:
Klima nigdy nie działa odkąd mam to auto, a też chcę to zrobić tak, aby obsługa była możliwa w każdym warsztacie gdzie mają sprzet do nabijania, a nie szukać 200km od chaty kogoś, kto robi szemrane akcje i nabija w stodole. Nie mam na takie akcje już czasu. A uszczelniacze do Sandena SD709 właśnie do mnie lecą z US i kosztują grosze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej