Autor Wątek: Tarcze i klocki.  (Przeczytany 16408 razy)

blackyR

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 10, 2009, 11:11:29 am »
I przyszła pora u mojego kota na wymianę klocków i tarczy  ale tak dobitnie temat pociagneliście że niemam pytań co do w/w Pozdrawiam :-tylko

piotr170169

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 15, 2010, 21:50:10 pm »
Niedawno założyłem na przód tarcze i klocki kraft. Zapłaciłem 309 złotych z wymianą.
Rewelacja, żadnych odgłosów, super hamownie. Poprzednio miałem Bosch, te są lepsze.

pablo

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 17, 2010, 10:53:49 am »
a jak cenowo ? bosch tanszy czy drozszy ?

piotr170169

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 17, 2010, 14:58:53 pm »
Koszt klocków i tarcz Boscha na przednią oś jest  co najmniej 70% wyższy. Kraft kosztuje 259 złotych i wymiana 50 złotych.

nowicjusz

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 17, 2010, 15:52:41 pm »
poczekajmy az przejedziesz na tych tarczach i klockach jakies 15 tys km i wtedy opowiesz czy sie np niepowyginały itd oraz czy klocki nie scierają nazbyt tarcz.

roman

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 17, 2010, 18:33:06 pm »
Na poczatku tego watku wiadereczko napisal o klockach firmy EBC. Na stronie producenta pisze, ze te klocki poza standartowa czarna seria nie zostawiaja czarnego nalotu na felgach. Jestem ciekaw czy ktos na nich jezdzi i czy to prawda?

nowicjusz

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 18, 2010, 14:57:02 pm »
wierzysz we wszystko co ktos napisze ???

roman

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 18, 2010, 19:44:04 pm »
Jak klocki na os kosztuja ok.100 € to cos w tym moze byc. Kiedys tez wielu nie wierzylo ze czlowiek moze latc.

wiadereczko

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 18, 2010, 22:17:40 pm »
wierzysz we wszystko co ktos napisze ???

kolego nowicjusz nikt nie oczekuje ze bodziesz wierzy we wszystko co jest napisane, ale jeżeli kto cos pisze na podstawie własnych doświadczeń to może ci to kiedyś uratować parę złociszy które wtedy z radością przeznaczysz na piwsko.

Co do klocków firmy EBC to niestety zostawiają nalot na felgach ale znacznie mniejszy ni standardowe

nowicjusz

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 20, 2010, 10:50:06 am »
temat klocków przerabiałem juz nieraz i z własnego doświadczenia wiem ze niema klocków ktore nie pylą a dobrze hamują niescierając przy tym bardzo tarcz co prowadzi do ich przegrzania i rozhartowania co w efekcie prowadzi do bicia tarcz.

stormy

  • Gość
Odp: Tarcze i klocki.
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 20, 2010, 15:30:07 pm »
temat klocków przerabiałem juz nieraz i z własnego doświadczenia wiem ze niema klocków ktore nie pylą a dobrze hamują niescierając przy tym bardzo tarcz co prowadzi do ich przegrzania i rozhartowania co w efekcie prowadzi do bicia tarcz.

Z całym szacunkiem - ale jednak nie wypowiadaj się o sprawach sobie nieznanych ;)
...i przy okazji: spróbuj może pisania za pomocą zdań prostych...