Autor Wątek: Problem z klamką nie mogę otworzyć drzwi.  (Przeczytany 2658 razy)

Offline Dominiko19

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 371
Problem z klamką nie mogę otworzyć drzwi.
« dnia: Luty 05, 2010, 09:02:02 am »
Byłem jakis czas temu na myjni umyli wysuszyli ręcznie ale na dworzu było ponad 10 stopni i po jakimś czasie jak stał w cieniu to chiałem otworzyć tylne drzwi a klamki nie chciały sie podnieść to tam delikatnie ruszałem ale sie wkurzyłem i na siłe troche poszła jedna zrobiło coś bżdęk i tylko od środka mogłem klamka się podnosi i opuszcza ale nie otwiera a teraz i od środka nie mogę nawet,wszystko się rusza ale jakby na pusto co to się stało i czy da się to naprawić jakoś? jak otworzyć te drzwi? Proszę o pomoc
Kocia moc :)

Offline Yoohas

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.280
Odp: Problem z klamką nie mogę otworzyć drzwi.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2010, 09:52:57 am »
Kup klamkę niepołamaną to naprawisz :)

na serio - złamałeś jeden z uchwytów w klamce. Ja to kiedyś naprawiłem samodzielnie i do dziś działa ale jak nie chce Ci się bawić 2 godziny to kup używaną i wymień.

Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.

Offline Dominiko19

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 371
Odp: Problem z klamką nie mogę otworzyć drzwi.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2010, 10:00:12 am »
kurr.... a jak ja wymontować jak teraz nie chce mi się otworzyć... A jak ją naprawić? Jak to zrobić?
Kocia moc :)

Whisnia

  • Gość
Odp: Problem z klamką nie mogę otworzyć drzwi.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2010, 19:47:14 pm »
Kup klamkę niepołamaną to naprawisz :)

na serio - złamałeś jeden z uchwytów w klamce. Ja to kiedyś naprawiłem samodzielnie i do dziś działa ale jak nie chce Ci się bawić 2 godziny to kup używaną i wymień.


Jak był na tyle nicierpliwy, że na siłę otwierał zamarzniętą klamkę to chyba druga opcja będzie lepsza...  :-gwizd

roberturszula

  • Gość
Odp: Problem z klamką nie mogę otworzyć drzwi.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2010, 22:43:04 pm »
niestety trzeba teraz się troszeczkę pobawić i zdjąć poszycie drzwi,wtedy da się "ręcznie" otworzyć.