Autor Wątek: jak wyciągnac radio?  (Przeczytany 2750 razy)

Siara_nh

  • Gość
jak wyciągnac radio?
« dnia: Czerwiec 23, 2008, 22:28:56 pm »
kurcze mam problem z wyciągnięciem seryjnego radia , czy wie ktoś jak ono jest zamocowane?...bo nie chce szarpać za mocno żeby czegoś nie uszkodzić...trzeba mieć jakiś specjalny klucz czy jak?

macho

  • Gość
Odp: jak wyciągnac radio?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2008, 07:51:15 am »
nie pamiętam dokładnie ale na pewno trzeba zacząć od popielniczki. gdy już ją wyjmiesz pod spodem są takie dwa małe "motylki" które też trzeba odkręcić. wtedy ostrożnie wyciągasz drewno a później radio. tylko patrz dokładnie bo są tam jeszcze jakieś wkręty chyba ze 4 ale powinieneś je zauważyć. powodzenia

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: jak wyciągnac radio?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2008, 11:38:58 am »
popielniczke odkrecasz 2ma srubami ktore zobaczysz jak podlokietnik podniesiesz, potem popielniczke wysuwasz do gore i wsadzasz łąpę pod drewno w poszukiewniu motylkow i dalej tak jak pisze macho (mozesz na 40tce pocwiczyc ;))
'XJR XJ40

Siara_nh

  • Gość
Odp: jak wyciągnac radio?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2008, 14:24:32 pm »
a to wiem jak:) całą 40rozebrałem sam:D...tylko u mnie radyjko normalnie się wysuwało bez żadnego demontowania drewna:)

Offline zachradek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 180
Odp: jak wyciągnac radio?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2008, 21:26:53 pm »
 jeszcze uwazaj podczas demontarzu na na ramke dokoła lewarka skrzyni są ta tam delikatne zatrzaski .mozna je uszkodzic . umnie juz ktos to zrobił :(   . same radio moze wychodzic ciezko z kieszeni . ja  miałem ten problem  :)