Autor Wątek: Maska slinika  (Przeczytany 5579 razy)

adams

  • Gość
Maska slinika
« dnia: Czerwiec 14, 2008, 17:01:34 pm »
Witam!
Interesuje mnie widok -zdjecie od spodu maski i  mocowania statuetki jaguara!
Mam u siebie na wzmocnieniu maski otwor i mysle ze on ustala jedna z srub od statuetki.
Jezeli ktos ma takie zdjecie to bylbym wdzieczny za umieszczenie tego widoku!
pozdrowienia adams

Nemys

  • Gość
Odp: Maska slinika
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2008, 10:16:56 am »
A oto i fotka. U mnie kizia była dokładana przez któregoś z wcześniejszych właścicieli

qbaty

  • Gość
Odp: Maska slinika
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2008, 10:29:18 am »
Powiem szczerze, że nie mam pewności czy mój kocurek jest fabryczny.
A wygląda to tak - od spodu widać tylko tylną śrubę, przednia jest schowana. A od góry pyszczek kocura kończy się mniej więcej równo z krawędzią grilla.

adams

  • Gość
Odp: Maska slinika
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2008, 22:03:06 pm »
Witam!
Dzeki za odpowiedz.
Tak jak piszecie, moim zdaniem to chyba nie jest orginalne miejsce.
Myslalem o tym otwoze na drugim zdjeciu. Wedlug niego statuetka musiala byc znacznie dalej, moze sie myle jeszcze poczekam z montazem.
Jeszcze raz wielkie dzieki.
pozdrowienia adams

Robson

  • Gość
Odp: Maska slinika
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2008, 23:24:09 pm »
W mojej III serii odległość od grila do początku podstawy statuetki to jest równe 14 cm

adams

  • Gość
Odp: Maska slinika
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2008, 01:02:59 am »
Hi!
Dzeki za zdjecia. To wyglada na orginal, troche sie balem ze to za daleko(pamietam  jak mi podales 14cm), ale teraz juz jestem pewny ze tak musi byc. Co prawda moj jag nie pali  ???(patrz-czujnik polozenia walu) ale statuetke trzeba zamontowac!
pozdrowienia adams

qbaty

  • Gość
Odp: Maska slinika
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2008, 19:38:12 pm »

ja$

  • Gość
Odp: Maska slinika
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2008, 19:49:46 pm »
gbaty--Twoja statuetka jest za blisko przykręcona --powinno być  od -14 cm --do 14 ,5 cm --mierzyłem w serwisie jaguara---wszystkie koty miały 14.5 cm--odleglosc

qbaty

  • Gość
Odp: Maska slinika
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2008, 19:57:11 pm »
Dzięki temu wątkowi właśnie to zauważyłem ;) - to samowolka któregoś z poprzednich właścicieli. Ale kocura i tak czeka blacharka i lakierowanie w przyszłości, więc będzie okazja, żeby to poprawić.
A tak w ogóle to z tego co wyczytałem na jag-lovers (http://www.jag-lovers.org/xjlovers/info/jagcare3.pdf strona 53) wynika, że w serii 3 statuetki nie były montowane fabrycznie...