Autor Wątek: Czy naprawdę chcą nas wspierać?  (Przeczytany 2589 razy)

champagne

  • Gość
Czy naprawdę chcą nas wspierać?
« dnia: Grudzień 23, 2009, 22:26:23 pm »
W najnowszym numerze Automobilisty (117/01/2010) na stronie 13 jest zamieszczony wywiad z panem Marcinem Dąbrowskim, dyrektorem zarządzającym Jaguar Land Rover Polska; pt.: "Jaguar - z tradycją w przyszłość". Dość obszernej treści nie będę cytował w całości, zainteresowanych odsyłam do źródła. Jednak ostatnie pytanie i odpowiedź jest ciekawa:

AUTOMOBILISTA: Według naszej wiedzy, ilość zabytkowych Jaguarów w Polsce znacznie przekracza ilość członków zrzeszonych w klubach. Czy planujecie, jako oficjalny przedstawiciel marki Jaguar w Polsce, wspieranie i kreowanie ruchu kolekcjonerskiego oraz jakie formy tej współpracy uważacie za najciekawsze?

MARCIN DĄBROWSKI: Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy z klubami, chcemy wspierać ich działalność, ale musi być to współpraca dwustronna. Czekamy na ciekawe propozycje i liczymy na obopólne korzyści.

Może zatem nasz Klub złoży "ciekawą propozycję" Panu Dyrektorowi i zaczną nas wspierać?

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: Czy naprawdę chcą nas wspierać?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2009, 22:28:20 pm »
Nie rezygnuj ;D
Choć nie wiem co musiałbyś zaproponować, żeby dostać cokolwiek.

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Czy naprawdę chcą nas wspierać?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2009, 22:30:56 pm »
:-hehe Szkoda, że nic z tego wyjść raczej nie może.

lysyyy

  • Gość
Odp: Czy naprawdę chcą nas wspierać?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2009, 22:36:18 pm »
Propozycja ze strony JLR pewnie wyglądałaby następująco:
niech klub kupi na swoje potrzeby nowego XFR'a a my za to zasponsorujemy im koszulki klubowe  :-hehe

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: Czy naprawdę chcą nas wspierać?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2009, 22:47:45 pm »
dużo gorzej zapewniam Cię.

Bazyli

  • Gość
Odp: Czy naprawdę chcą nas wspierać?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2009, 23:00:13 pm »
Niech klub kupi sobie koszulki, a my powiemy, że możecie je nosić.

Ale, spokojnie. Stańmy się osobą prawną i wtedy uderzy się i do Pana dyrektora.

Luqasek

  • Gość
Odp: Czy naprawdę chcą nas wspierać?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2009, 12:00:20 pm »
JLR w ogóle jakieś słabe jest. Od dwóch tyg staram się z nimi umówić na wizytę w serwisie. Niby byłem u nich, ustaliliśmy termin, dzień przed, późnym wieczorem telefon, że muszą odwołać moją wizytę, bo coś tam. I że jutro zadzwonią do mnie, żeby się umówić na nowy termin. Do dzisiaj nie zadzwonili... Sorry za  :-off

Whisnia

  • Gość
Odp: Czy naprawdę chcą nas wspierać?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 24, 2009, 20:25:59 pm »
Nie urzedzajmy się. Pomimo złych doświadczeń, jeśli zadelarowali pomoc wymyślmy coś co będzie korzystne dla obu stron. Jst kryzys i teraz wszysktim powinno zależeć na rysowaniu lepszego wizerunku, poza tym dziś wigilia i nawet zwiezrzęta mówią ludzkim głosem