Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

podsufitka

<< < (3/13) > >>

norbertp:
Wszystkim dziękuję za pomoc, ale ja nawet nie zacząłem naprawiać podsufitki :-[
Wasze rady napewno wykorzystam jak zacznę. Ciebie EssiRS proszę o info gdzie kupić taką tkaninę i nie zapomnij o dokumetacji zdjęciowej :-super

EssiRS:
Tkaninę kupiłem w Warszawie na ulicy Parowcowej (kiedyś byli na ul.Noteckiej). Tam jest hurtownia tkanin samochodowych.

Zdjęcia już gotowej podsufitki mogę zamieścić, bo w trakcie nie miałem czasu robić zdjęć. Mogę Wam tylko powiedzieć, że nie trzeba żadnych foteli wyjmować by wyciągnąć podsufitkę. Ja wyciągnąłem przez przednie drzwi pasażera, przy maksymalnie rozłożonych fotelach.
Najwięcej roboty jest z wymianą tapicerki "szyberdachu". Ciężko jest przymocować ten element z powrotem.

norbertp:
Dzięki. Ja na szczęście  ;D nie mam szyberdachu

adams:
Hi!
Dzieki za szczegolowe informacje!!!
Ja sie okazalo w calej wawie i okolicach nie ma podsufitki w koloze bezowym. Taki kolor jest niepopularny, ale moja  tapcerka w koloze  "magnolia" wymaga bezu.  Znalazlem u goscia, ktory robi tapicerke  piekny jasny bez. Nic mi nie pozostalo jak oddac do niego zdemontowana odsufitke. Licze ze  zrobi to profesionalnie, to moj perwsze kroki w celu poprawy wygladu jaga, mam nadzieje ze bede zadowolony. Przy okazji wymieniam przednia szybe, ktora staralem sie wyjac bez uszkodzen ;D ;D ;D I tak bylaby do wymiany po tylu latach eksploatacji. Ciekawostka jest to ze nie wszyscy "montezy szyb" chcieli sie podjac montazu, na haslo Jag rezygnowali. Chodzilo o uszczelnienie i pewnie o niklowana ramke.  Mam juz wykonawce i mam nadzieje ze sobie poradzi!
pozdrowienia adams
 

EssiRS:

--- Cytat: adams w Październik 15, 2008, 19:20:19 pm ---na haslo Jag rezygnowali.
--- Koniec cytatu ---
Typowe ;)

Daj zdjęcia jak wyszło i jak drogo ta cała impreza wyszła :-super

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej